Zula

Zula YükleZula bilgisayar oyunu ilk Türk oyunlarından biridir. MMOFPS oyunu olma yolunda ilerlemektedir. Şuanda zula tecrübeli ve oyun sever bir ekip tarafından geliştirilmektedir. Oyun 2012 yılında MadByte Games ismi altında kurulan bir stüdyoda çıkarılmıştır. Zula oyununun en dikkat çeken yanı ise oyun içerisindeki haritalarda ülkemizdeki şehirlerinde olmasıdır.

Oyun global olarak da diger ülkelerde yayınlanmıştır. Yani sadece Türkiye pazarında boy göstermemektedir. Oyunu oynamaya başladıgınızda üsküdarın sokaklarında çatışabilirsiniz. Metroda sabotaj düzenlemek isteyen teröristleri öldürmek için onlar ile mücadele içerisine girebilirsiniz.

Oyunda iki oluşum yer almaktadır. Biri gladyo digeri de zula’dır. Zula’da aski askerler ve istihbarat elemanları vardır. Gladyo’da da kanun kaçakları bulunuyor. Oyun içerisinde çok fazla sayıda özgün karakterler ve haritalar mevcuttur. Oyuna girdiginizde hangi tarafta olmak istiyorsanız tarafınızı seçiyorsunuz. Ve aksiyon dolu çatışmalarda kendinizi buluyorsunuz.

1.3 GB boyutuyla, Türkçe dilinde windows ortamında oynanabilinen ücretsiz savaş ve aksiyon oyunu zulayı hemen istiyonmu.com’dan indirebilirsiniz.

Windows için Zula

Bilgisayarına indirmeyi başlat

Bir cevap yazın