Tik Tok

Tik Tok YükleMüzik videoları oluşturup, paylaşabileceginiz en güzel sosyal ağdır. Müziklerinizi arkadaşlarınızla veya isterseniz takipçilerinizle doğrudan paylaşabilirsiniz. Tik tok uygulamasını kullanabilmek için facebook, google ya da instagram aracılığı ile hesap oluşturmanız lazım. Uygulamayı android telefonunuzda açtıgınızda hem müzik videoları oluşturursunuz hem de size bir çok çeşitli seçenekler sunacaktır.

Tik tok’da yüzlerce şarkı mevcut. Bu şarkılardan birini seçip, oluşturacagınız videoyu uygulamadaki araçlar sayesinde kişiselleştirebilirsiniz. Sanal etiketler, kamera hız kontrolü, resimlerin geçiş süresi gibi ayarlamalar yapabilirsiniz. Tik tok uygulamasıyla video yapmak gerçekten çok eğlencelidir.

Tik Tok Resim

Tabi sadece video yapmayın! Diger kullanıcıların da kreasyonlarını inceleyin veya kontrol edin. Diğer sosyal ağlarda malum insanların paylaştıgı şeyleri begenip, yorum yapabiliyoruz. Tik tok’da da aynı şeyleri yapabilirsiniz.

Tik tok bize göre oldukça fazla potansiyele sahip bir sosyal uygulamadır. Sadece tek bir tuşa basıp eğlenceli videolar arayabilirsiniz. En güzel artısı ise yaptıgınız video kreasyonlarınızı sürekli büyüyen bu toplulukta paylaşabileceksiniz.

Android için Tik Tok

Telefonuna indirmeyi başlat

Bir cevap yazın