Spotify

Çevrimiçi müzik dinlemek ya da indirmek istiyorsanız spotify tam sizlik bir programdır. Ayrıca spotify sayesinde yeni ve eski tüm müzikleri keşfedebilirsiniz. Program iOS, Android ve Windows’ta çalışmaktadır. Ve bu programda yapacagınız indirmeler ve müzik dinlemelerini tamamen yasal olarak yaparsınız. Spotify size eger ilk defa indirdiyseniz 48 saat programı kullanma imkanı tanıyor. 48 saat içerisinde premium özelliklerini tanıyacaksınız bi yandan. Hem de istediginiz kadar müzik dinleyeceksiniz.

Spotify insanlara 3 çeşit hizmet vermektedir. Bunlar ise; Spotify Free, Spotify Premium ve Spotify Unlimited’dir. Programı misal akıllı telefonunuza indirdiniz diyelim. Gittiginiz yerden hiç bir kesinti yaşamadan, istedigin tarz’da bir müzigi açıp dinleyebilirsin. Çevrimdışıyken bile müzik indirilmesine fırsat tanıyan programdır. İstersen kendi koleksiyonunuda oluşturabilirsin. Çünkü sen mesela bir şarkıyı begendin diyelim. Kendi kitaplıgına ekledin. Spotify sana her hafta yeni müzik listesi oluşturuyor. Bu listede öyle sıradan, karışık bir müzik listesi olmayacak. Tamamen senin sevdigin, hoşuna giden şarkılara benzer şarkılardan oluşacak.

Önemli olan şey ne istedigini bilmek spotify kullanırken! Eger ne istedigini biliyosan programda ara ve çal dügmesine direkt bas. Ha şuda var müzik her zaman insanları bir araya getirir. Spotify’da dinledigin müzikleri facebook, twitter gibi mecralarda paylaşabilirsin. Kendi dinledigin müzikler sarmadı mı? Merak etme, spotify radyosunu aç, arkana yaslan ve çalan müziklere kendini ver.

Bence dostlar müzik dinlemek istiyorsanız spotify’i bi inceleyin.

Android için İndir
Windows için İndir
iOS için İndir

Bir cevap yazın