Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 YükleAndroid telefonunda dövüş oyunu oynamak istermisin? Dünya çapında milyonlarca insanın android işletim sistemine sahip akıllı telefonunda ve tabletlerinde oynadıgı bir oyundur. Fakat oyunu internet baglantınız olursa oynayabilirsiniz. Normal şartlarda oyunu oynamak ücretsiz yalnız oyun içindeki eşyaları vb şeyleri almak için ücret ödemeniz gerekir. Oyuna girdiginizde kendinize bir karakter seçiyorsunuz. Daha sonrada karakterinize bir isim vererek oyun içindeki görevleri tamamlamaya çalışmalısınız.

Oyunda birden fazla level bulunuyor. İlk aşamalarda kolay rakipler karşınıza geliyor. Sonraki diger aşamalarda ise rakipleriniz güçlü ve özel yeteneklere sahip oluyor. Haliyle dövüşü kazanmasıda bir hayli zor oluyor. Shadow Fight 3 oyununda ister oyundaki temel görevleri yerine getirmek için mücadele verebilirsiniz. İstersenizde oyunu oynayan diger oyuncular ile dövüşebilirsiniz. Her kazandıgınız dövüş başına para ve kutu kazanırsınız.

Eger sizde gölgeler dünyasına girmek istiyorsanız ve karanlık sırları açıga çıkarmak için önünüze gelen kötü rakipleri yenmek istiyorsanız iyi bir savaşçı olmak için oyunu oynamaya hemen başla! İstiyonmu.com’da şuan yayınladıgımız shadow fight en son sürüm oldugu gibi oyuna yeni hamleler ve ekipmanlar eklenmiştir.

Oyuna girerek kendi dövüş tarzınızı yaratabilirsiniz. Kendinize ait ekipman koleksiyonunuzu istediginiz gibi yönetebilirsiniz. Oyundaki animasyonlar gayet akıcı ve gercekci.  Gölge tabanlı dövüş mekanikleri var. Görseller oyuncuları büyüleyecek tarzda hazırlanmış bir vaziyette. Shadow Fight 3’de .çeşitli dövüş modları ile aksiyona, heyecana doyacaksınız. Emin olabilirsiniz…

Shadow Fight 3 oyunu reklam içerir. Google Play Store editörlerinin tavsiye ettigi oyunlardan biridir.  69 MB boyutundadır ve ara sıra güncellemeler oldugu için oyunun boyutu biraz yükselmektedir. Bu yüzden cihazınızd yeterli alanın olmasına dikkat ediniz. Oyunda yaptıgınız başarıları kaydetmek için google play oyunlar uygulamasını android telefonunuzda bulundurun.

Yapımcı:
NEKKI

Android için Shadow Fight 3

Şimdi buraya tıkla ve oyunu indir

Bir cevap yazın