Pubg Mobile

Pubg Mobile YüklePUGB Exhilarating’ın yeni çıkarılmış olan uluslararası versiyonunu sizler için istiyonmu.com sitemize getirdik. Uygulama google play store hesabınıza baglı oldugu için wechat ya da QQ hesabı oluşturmanız gerekmez. Oyuna girdiginiz zaman 100 kişiden fazla oyuncuyla birlikte battle royale katılabilirsiniz. Ama oyundan sadece 1 kişi canlı çıkabilir. Oyun içinde en iyi olmak istiyorsanız harita üzerinde dağılmış olan ekipmanları bulmalısınız. Mesela silahları toplayarak adanın etrafında hareket etmelisiniz.

Fakat hızlı olmanız çok iyi olacaktır. Çünkü oyunun alanı bir kaç dakika içerisinde küçülmeye başlar. Yayınladıgımız bu android pubg mobile’da pubg’nin pc versiyonundaki aklınıza gelebilecek olan bütün nesneler mevcuttur. Zaten aşağıya hem android için olan hem de pc için olan pubg’yi koyacagız. Mobil versiyonundaki kontroller olsun ya da diger etkileşimli ögeler dokunmatik ekran cihazlarına göre geliştiricisi tarafından süper bir şekilde tasarlanmıştır.

Oyunu oynuyorken binaların içine girebilirsiniz. İstediginiz an araçları sürebilirsiniz. Ya da isterseniz ilk yardım setlerini kullanıp, duvarlardan tonoz da alabilirsiniz. Oyunun standart ayarlarını değişterebilme yetkisinede sahipsiniz. Örnegin grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz veya kendi cihazınıza göre ayarlamalar yaparak daha iyi verim alabilirsiniz.

Oyunda ister yürürken, isterseniz de araba sürerken oyun içi denetimleri özelleştirebilirsiniz.

Geliştirici:
Tencent Games

Fiyatı:
Ücretsiz

Android için Pubg Mobile

Telefonuna indirmeyi başlat

Bilgisayarlar için Pubg Mobile

Pc sürümünü indirmeyi başlat

Bir cevap yazın