Netflix

Netflix YükleEn sevdiğiniz cihazdan dizileri, programları ve filmleri izleyebilirsiniz. Netflix’e üye olun ve üyeliginizin bir parçası olarak’da uygulamasını yükleyin. Daha sonrada android tv cihazınızdan istediğiniz her türlü binlerce filmi, diziyi ve programı anında seyredin. Filmleri izlemeye başlamak gerçekten netflix ile çok kolaydır. Netflix güncel bir uygulama olduğu için her gün çok sayıda dizi, film eklenmektedir.

Netflix ücretli olduğu için düşük bir fiyat ödeyerek film ve diger şeylere erişebilirsiniz. Android cihazınızdan netflix’de içerik aramasınıda yapabilirsiniz. Favori dizileriniz ya da filmleriniz olursa onlara puanda verebilirsiniz. Böylece netflix size en iyi içerigi gösterir. Hatta herhangi bir cihazdan bir dizi açtınız ve izliyorsunuz. Daha sonra başka bir cihaza geçmeniz gerekti diyelim. Geçiş yaptıgınız cihazdan’da kaldıgınız yerden izlemeye devam edersiniz filmleri.

Netflix Görsel

Ayrıca dizileri ve filmleri televizyondan, oyun konsollarından, telefonlardan, tabletlerden, blu-ray oynatıcılardan izleyebilirsiniz. Netflix uygulamasını ücretsiz yüklemek için google play store’daki yükle butonuna tıklayın. Yüklemeyi yaptıktan sonrada yayınlanacak güncellemeleri otomatik yüklemek için izin verin. Sonrada netflix uygulamanız her daim elinizin altına olsun!

Eger netflix ile yeni tanışıyorsanız, hoşunuza gidecek birşey söyleyelim size. Netflix, sistemine ilk kez üye olanlara 1 ay ücretsiz netflix üyeligi vermektedir.

Netflix İndir

Hemen indirmeye başla

Bir cevap yazın