musical.ly

musical.ly YükleKüresel bir video topluluğu olan musical.ly ile video oluşturabilirsiniz ve oluşturdugunuz videoları tüm dünyaya paylaşabilirsiniz. Yaratıcı, eğlenceli videolar yapmak için tercih edilesi bir android uygulamadır. Musical.ly’nin insanlara sundugu özelliklerden yararlanmak için yapmanız gereken sadece kısa bir zaman zarfı içerisinde kayıt olmak. Kullanıcı kaydını yaptıktan sonra direkt telefonda, tabletde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Musical.ly sayesinde cihazınızdaki galeriden ya da belgeler bölümünden gerekli dökümanları seçip farklı bir video yaratabilirsiniz. İsterseniz de galerinizde bulunan bir klibi de kullanabilirsiniz. Onun üzerinde efektler uygulayabilirsiniz. Veya şarkı eklemeside yapabilirsiniz.

Uygulamanın sundugu sayısız özellik sayesinde en iyi videoyu ortaya çıkarabilirsiniz! Videolar için görüntü filtresi, videoyu geri sarma ve hız kontrolü yapma gibi seçenekler mevcut. Musical.ly android uygulamasını diger uygulamalardan ayıran en önemli özelligi ise eglenceli olmasıdır.

İstediğiniz an en eglenceli videoyu bulabilirsiniz. Ya da kendi videonuzu yaparak musical.ly toplulugunda paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve direkt google play store’dan indirilir.

Samsung ve diger android işletim sistemi yüklü olan akıllı telefonlara indirmek için buraya tıkla.

Bir cevap yazın