KingRoot

Android Telefona Root Atma Programı

KingRoot uygulamasını android marketlerden degil de direkt apk olarak cep telefonunuza indirmek istiyorsanız istiyonmu.com’dan şimdi bunu ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Kingroot’un ne işe yaradıgını bilmeyenler için biraz anlatalım. Kingroot arkadaşlar telefonunuzu rootlamaya yarar. Yani bir nevi köklendirme işlemidir. Ve bu rootlama işini sadece tek bir tıklamayla direkt yaparsınız.

Bazı akıllı telefonu rootlama araçları çok karmaşık, kafa karıştıcı menülere sahip olabiliyor. Ama kingroot’da böyle birşey kesinlikle yok. Yapacagınız işlem bellidir. Yalnız telefonu yeni aldıysanız ve rootlama yapacaksanız bu biraz sakıncalı olabilir. Çünkü telefonu rootladıgınız zaman teknik servis hiç bir işlem yapmaz cihaz üzerinde. Yani sigortası, garantisi vb şeyler ortadan kalkar.

Telefonunuzda bi sıkıntı oldugu zaman o sıkıntıyı kendiniz çözmeye çalışırsınız. Genelde insanlar pek bu muhabbeti bilmedikleri için telefonlarını direkt rootluyorlar ve sonrasında çok sıkıntı yaşayabiliyorlar. Lütfen kingroot indirirken bu söylediklerimizi göz önüne alarak indirmeyi başlatın. Veya indirmeyin, tercih size kalmış.

Kingroot’u üreten şirket:
Samsung Electronics Co. Ltd.

Yazılım Dili:
Türkçe

Son Sürüm KingRoot İndir (APK)

Bir cevap yazın