Kafa Topu

Kafa Topu YükleAndroid versiyonu yayımlanan kafa topu oyununun 2. sürümünde online futbol yapabilirsiniz. Milyonlarca gerçek oyuncu bu oyunda buluştu. Onlar ile karşılıklı futbol oynayabilirsiniz ve şampiyonluga uzanan basamakları teker teker çıkarak kupayı elde etmeye çalışabilirsiniz. Efsane olarak anılmak ve herkes tarafından bilinmek istiyorsan oyunu telefonunda oynamaya başlayabilirsin.

Oyunda seçtiginiz futbolcuların yeteneklerini istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz. Kısacası hayalindeki futbolcuyu kafa topu oyununda yaratabilirsin. Oyundaki çok sayıda karakter ve aksesuarı kullanabilirsin.  Kafa topu 2’de her karakterin farklı özellikleri vardır. Güçlü karakterleri seçebilirsin ve seçeneklerden daha iyi aksesuarları seçip en güçlü olmak için ugraşabilirsin. Zaten sahada rakiplerini alt etmek istiyorsan güçlü olmak zorundasın.

Kafa Topu 2

İsteyenler büyük ödüllerde kazanabilir. Karakterleri ve aksesuarları toplamak istiyorsan oyunda karşına kart paketleri gelecektir. Onları asla açmamazlık etme. Karşına geldikçe aç. Çünkü paketleri açtıgın zaman karakterinin becerilerini geliştirebilirsin.

Bu oyunda sosyalleşebilirsin de. Facebook hesabını oyuna bagla, arkadaşlarınla online oyunu oyna.

Önemli birşey daha var! Kafa topu 2 oyununu indirmekte, oynamakta tamamen ücretsiz.  Ancak oyunda bazı aksesuarları almak ücretli. Bazı ögeleri alacagınız zaman kredi kartınız ile ödeme yapmanız gerekir. Ayrıca oyunu oynamak için de ağ baglantısı gerekiyor.

Sahibi:
Masomo Gaming

Android için Kafa Topu

Telefonuna indirmeyi başlat

Bir cevap yazın