iTunes

iTunes YükleYep yeni itunes önemli ölçüde basitleştirilmiş bir şekildedir. iTunes mağazası yeniden tasarlanmıştır. Ayrıca icloud’un özellikleri ise baştan aşağıya yenilenmiştir. Çok begeneceginiz özellikler eklenmiştir. Şimdiye kadar ki yapılan en iyi itunes’den memnun kalacagınızdan kesinlikle eminiz! iTunes üzerinden müzikleri, filmleri ve tv şovlarını keşfedebilirsiniz. Ve sizin için program bu tür şeyleri daha keyifli bir hale getirebilmeniz için eglenceli bir şekilde gösterir.

Mağaza içerisinde bulunan birçok şey için önerilerde alabilirsiniz. iTunes indirdiginiz zaman nelerin yeni olup, olmadığını çabucak görebilirsiniz. Satın aldığınız şeyleri iCloud’dan çalabilir ve oynatabilirsiniz. Mağazadan satın aldıgınız şeyleri direkt görebilmek için Apple kimliginiz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda çevrimdışı müzik vb şeyler dinlemek içinde dinlediginiz şeyin kopyasınıda indirebilirsiniz. Şuanda size iTunes yeni bir mini çalarda sunmakta. Mesela hangi parçanın çalacagını görürsünüz. Oluşturdugunuz veya otomatik oluşturan listeden sıradaki parçaları değiştirebilir veya parça eklemeside yapabilirsiniz.

iTunes Resim 1

Tüm bunların yanı sıra geliştirilmiş bir arama motoru seçenegide sunmaktadır. iTunes üzerinde aradığınızı bulmak çok kolaydır. Yapmanız gereken şey arama arama alanına birşeyler yazmak ve gerisini itunes’e bırakmak. O size sonuçları gösterir ve seçtiginiz sonuca sizi direkt ulaştırır.

Şuanda karar verdiyseniz, itunes’i indirecekseniz istiyonmu.com’dan lütfen bir kaç saniyenizi ayırarak işletim sisteminizin 64-bit olup olmadıgını kontrol edin. Çünkü 64-bit destekli degilse sisteminiz programı çalıştıramazsınız.

260 MB boyutundaki Windows için iTunes’i aşağıdan indirmeye başla:

iTunes İndir

Bir cevap yazın