Helix Jump

Helix Jump YükleYeteneginizi sergileyebileceginiz muhteşem bir android oyunu sunuyoruz. Helix Jump oyununda sarmal ağlar içerisindeki zıplatıyorsunuz ve tüm kontrolü kendiniz yapıyorsunuz. Sarmal ağlarn içinde top sürekli zıplayacak. Ve o topun ilerlemesini siz yapacaksınız yani kısaca böyle söyleyelim sizlere. Aslında helix jump bir nevi beceri oyunudur. Oyunun ilk bölümü buz dağının sadece görünen bir kısmıdır. Çünkü diger bölümler oldukça zordur!

Oyun başladıgı zaman top başka bir yere yönlenesiye kadar aynı sabit bir yerde zıplamaya devam edecektir. Topu sola ya da saga çevirmek için telefonunuzun ekranına dokunun. Ve bir taraftanda kaydırın. Helix Jump’da level atladıgınıza her defasında zorlu engeller karşınıza çıkacaktır. Mesela oyunda kırmızı bir zemin parçası gördügünüz zaman kesinlikle onun üzerinde zıplamayın. Çünkü zıplarsanız oyununuz sona erer.

Helix Jump’ın Oyun içi Görüntüsü

Helix Jump Resim

Yoğun zıplamalar yapacagınız bölümlerde ise oyunda kendi yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Ama tabi oyundaki her seviyeyi geçip başarılı olsanız bile çok sevinmeyin. İleriki bölümdeki labirentlerin hiç bir yerine dokunmadan yapacagınız görevlerde olacak. Ve bazen ekstra puanlarda kazanmanız gerekebilecektir.

Yalnız şu önemli bir husustur. Ne olursa olsun ilk ana hedefiniz oyundaki her aşamayı hızlı bir şekilde bitirebilmek olsun.

Fiyat:
Ücretsiz

Android için Helix Jump İndir

Bir cevap yazın