Cooking Fever

Cooking Fever YükleÜcretsiz ve bir o kadar da bağımlılık yapan yemek oyunu şimdi istiyonmu.com’da. Lezzetli yemekler ve tatlılar pişirmek için hazırmısın? Aşçılık yapmasını seviyorsan, kaşıgı eline al ve başla. Oyunda sana tam tamına 20 tane eşsiz mekan sunuluyor. Tatlılar, fastfood, istiridye bandı ve daha pek çok şey cooking fever oyununda yapılabilinmektedir. Sana oyun içerisinde yemek pişirme teknikleri verilecektir. Yüztane yemek pişirmek için malzeme var. Malzemeleri eger yerinde ve dogru bir şekilde kullanırsan ortaya çok lezzetli yemekler çıkarabilirsin.

Pizza, patlamış mısır, pilav, çorba ve daha aklımıza gelmeyen bir sürü yemegi ocagında yapabilirsin. Tıpkı gerçek hayatta oldugu gibi oyun içerisinde de müşterileri memnun etmeye çalışacaksın. Bu yüzden mutfağını geliştireceksin ve eşsiz yemekler yapacaksın. Ne kadar çok menüde yemek çeşidi olursa, gelen müşterilerde o kadar mekandan memnun kalacaktır.

Cooking fever, baştan söyleyelim bagımlılık yapıyor ve bir o kadar da sürükleyici bir android oyundur. Telefonda veya tablette oynayabilirsiniz. Oyunu açtıgınız da yemekleri pişirmeye başladıgınızda çok egleneceksiniz. Hatta kıvamında yaptıgınız güzel yemeklerinizi facebook‘ta arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Cooking Fever Özellikleri

Yemek yapımında kullanılan 150 tane malzeme
400’ün üzerinde yemek yapabilme imkanı
Tam 400 bölümlük bir oyun
Mutfak eşyalarının dekorasyonu için özelleştirmeler

Not: Cooking fever oyunu ingilizce diline sahiptir.

Cooking Fever İndir

Bir cevap yazın