WhatsApp

Android için Whatsapp

Basit, kişisel ve gerçek zamanlı mesajlaşma hizmetini en profesyonel şekilde sunabilen uygulamadır whatsapp. Anlık olarak fotoğraflar ve videolar göndermenizi saglar. Aynı zamanda ailenizi ve arkadaşlarınızı ücretsiz arattırır. Mesajlaşma ve arama yapılması için internet baglantısını kullanmaktadır. Ücret ödeme yoktur, asla siz whatsapp kullanıyorken size rahatsız edici reklamlar göstermez. Tertemiz bir mobil uygulamadır.

Okumaya devam et

WhatsApp Business

WhatsApp Business YükleWhatsapp iş yeri sahipleri için whatsapp business’i yayımladı. Artık patronlar müşteriyleri daha verimli bir iletişim kurabilecekler ve müşterilerinin isteklerine hızlı yanıt verebilecekler. Çünkü müşterilerinizi detaylı bir şekilde uygulamaya kayıt edebileceksiniz. Normal sürümdeki whatsapp’a göre whatsapp business uygulaması daha fazla özellige sahip. Ayrıca müşterilerinizde sizi kendilerinin kullandıgı whatsapp’a ekleyebilirler. Sadece telefon numaranızı onlara vermeniz yeterlidir.

Okumaya devam et

Whatsapp iOS (iPhone ve iPad)

Whatsapp iPhone iPad YükleWhatsapp’ın ios versiyonunu indirerek iPhone ve iPad cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra listenizdeki insanlara mesaj, sesli arama, resim, sesli not, video mesajları gönderebilirsiniz. Cihazınızda normal sms kullanmak yerine whatsapp kullanırsanız sizin için en iyisi olacaktır. Çünkü tasarruf yaparsınız ve gönderdiginiz mesaj başına ücret ödemezsiniz.

Okumaya devam et

Line

Line YükleAnlık mesajlaşma, ücretsiz sesli görüntülü arama keyfini dibine kadar yaşamak için android için line. Bulunduğunuz her yerde sadece internet paketinizin olması durumunda line’ı aktif bir şekilde kullanarak en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Line kullanan arkadaşlarına, ailene ve diger bireylere istedigin kadar mesaj atıp, istedigin an görüntülü sohbet yapmayı başlatabilirsin.

Okumaya devam et

Viber Messenger

Viber YükleWi-Fi veya mobil veri yoluyla en yakın dostlarınızla mobil cihazınızdan görüşmeler yapmak için en güzel haberleşme uygulaması viber messenger’ı kullanmaya nedersiniz.? Havalı çıkartmalar, hoşlanabilecegin emojiler ve daha fazlası. Viber messenger ile fotoğraf ve video gönderebilirsin. Uluslararası telefon aramaları yapabilirsin. Ayrıca canlı görüntülü sohbet veya sesli aramalar gerçekleştirebilirsin.

Hiç bir uygulamada olmayan özelligi ise 250 kişiyle grup sohbeti yapma imkanı veriyor. Bizce daha önce whatsapp uygulamasıda dahil hiç bir iletişim uygulamasında böyle bir özellik yok!

Okumaya devam et

Whatsapp Hesabı Nasıl Siliniyor?

Whatsapp Hesap SilmeWhatsapp Messenger kullanmaktan vazmı geçtiniz veya hesabınızı silip, kapatmak mı istiyorsunuz? Nasıl silebileceginizi anlatmaya çalıştık konumuzda. Dedigimiz şeyleri whatsapp’da yaparsanız hesabınızı silebilirsiniz. Dilerseniz hesap silme işlemine başlayalım! Whatsapp uygulamasının ana ekranındaki seçenekler butonuna basınız ve açılan ekrandan ayarlara tıklayınız.

Okumaya devam et

Whatsim Nedir

Whatsim NedirWhatsapp’ın ücretsiz mesajlaşma için yaptığı projelerden biridir. 150 farklı ülkede hizmet verecek olan whatsime yılda sadece 10 euro ödeyerek kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kullanabilen ülkeler arasında Türkiye’de vardır. Uygulama henüz o kadar yaygın degil. Ve neredeyse whatsimin ne yaptıgıyla ilgili kimsenin de çok bir bilgisi yok diye tahmin ediyoruz.

Okumaya devam et

Whatsapp’ta Görüntülü Konuşma Başlatmak

Whatsapp'ta Görüntülü Konuşma BaşlatmakEskiden whatsapp kullanan insanlar bilirler whatsapp’ın görüntülü konuşma özelligi önceden yoktu. Bu özellik nihayet geldi ve artık whatsapp kullanıcıları birbirleriyle görüntülü sohbet yapabilecekler. Örnegin amerikadayı dayınızı whatsapp yoluyla görüntülü konuşarak görebilirsiniz, hasret giderebilirsiniz.

Okumaya devam et

Whatsapp Telefon Numarasını Değiştirmek

Whatsapp Telefon Numarasını DeğiştirmekTelefon numaranızı herhangi bir sebebden dolayı değiştirdiyseniz whatsapp’a kayıtlı olan numaranızıda değiştirmek zorundasınız. Yeni numaranızla whatsapp kullanabilmek için aşağıdaki işlemleri yapmaya başlamalısınız. Yoksa whatsapp’ı eski numaranızla kullanamazsınız ve kişi listenizdekinlere mesaj gönderemezsiniz.

Okumaya devam et

Whatsapp Web Giriş

Whatsapp Web GirişWhatsapp web’i arkadaşlarınızdan ya da sosyal ortamlarda takılırken çok duymuş olabilirsiniz. Genelde sadece cep telefonunuzda whatsapp kullandıgınız için bu zamana kadar belki hiç whatsapp’ın web sürümüyle işiniz olmamış olabilir. Aslında bu konuda haklısınız. Çünkü whatsapp web’i öyle herkes kullanmıyor ülkemizde. Ama şuan merak ediyorsanız ve whatsapp web sayfasına giriş yapıp nasıl birşey olduguna göz atmak istiyorsanız size adresini sunacagız.

Okumaya devam et

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır

Whatsapp Web Nasıl KullanılırWhatsapp Web henüz yeni yeni kendini geliştiren bir platform. Whatsapp yetkilileri tarafından resmi olarak duyurulmuştur ve hizmete açılmıştır. Whatsapp’ın web uygulamasını kullanarak arkadaşlarınıza anında mesaj  gönderebilirsiniz, sohbet edebilirsiniz. Fakat nasıl kullanacagınızla ilgili olarak aşağıdaki adımları izlemelisiniz. Çünkü bazı insanlar sürekli mobil cihazlarında whatsapp’ı kullandıkları için haliyle web sürüme henüz daha alışamadılar. 🙂 Sizde o insanlardan biriyseniz istiyonmu.com size bu konuda destek olacak merak etmeyin…

Okumaya devam et

Whatsapp Grup Mesajlarında Okundu Bilgisini Görmek

Whatsapp Grup Mesajlarında Okundu Bilgisini GörmekWhatsapp’taki bir gruba katıldınız ve o grup’ta olan insanlara mesaj gönderdiniz. Gönderdiginiz mesajları kimlerin okudugunu görmeyi merak ediyorsanız işte bir kaç adım sonrasında o mesajları okuyanların kim oldugunu ögrenebileceksiniz. İstiyonmu.com size bu konudada yardımcı olacak şimdi. Hadi gelin hep birlikte nasıl yapılıyormuş bu şey bi ögrenelim.

Okumaya devam et

Whatsapp Beta Sürüm Nasıl İndirilir

Whatsapp Beta Sürüm Nasıl İndirilirWhatsapp biliyorsunuz ki resmi güncellemelerin haricinde de ara güncellemeler yapmaktadır. Bu ara güncellemeleri ise apk şeklinde yayınlanmaktadır. Bu güncellemeleri ise artık doğrudan google play store’dan alabileceksiniz. Tabi bunu isteyen yapabilecek mecburi birşey yok. Whatsapp uygulamasının yeni bazı özelliklerinden ve yapılan değişiklerinden haberdar olmak istiyorsanız whatsapp beta sürümü indirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Whatsapp Fotoğraflarınızı Galeride Gizleyin

Whatsapp Fotoğraf GizlemeWhatsapp’da size gönderilen fotoğrafları ya da sizin gönderdiginiz fotoğrafları galerinizde gizleyebilirsiniz. Saglam bir gizleme yapabilmek için ise ekstra bir android uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Çünkü whatsapp’ın böyle bir özelligi olmadıgı için başka bir uygulamadan bu konu için hizmet almanız lazım. Bu işlemi yapabilmek için size lazım olan dosya yöneticisini indirmeniz gerek.

Okumaya devam et

Whatsapp Alternatifi Android Uygulamalar

Whatsapp Alternatifi Android UygulamalarWhatsapp kullanmaktan baya bi sıkıldıysanız, yeni android uygulamalar arıyorsanız size bir kaç tane burada mesajlaşma ve iletişim uygulamaları sunacagız. Sizler için seçtigimiz bu son sürüm ve android cihazlar için olan uygulamaları sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Ve akıllı telefonunuzda inceleyebilirsiniz. Dilerseniz şimdi hangi uygulamaları size sunuyoruz onları bi gösterelim ve uygulamalar hakkında sizlere açıklamada bulunalım…

Okumaya devam et

Whatsapp Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Whatsapp Arama Geçmişini SilmeWhatsapp ile yaptıgınız telefon çağrıları tek tek silinmemektedir. Silinmesi için toplu silme yapmanız gerekmektedir. Arama geçmişini komple silmek için ise bir kaç işlem yapmanız gerekiyor. Bu yüzden uygulama ana ekranında çağrılar sekmesi vardır ona basın. Daha sonra sağ üst bölümdeki menüyü açın. Açılan menüde arama kayıtlarını sil diye bir seçenek göreceksiniz. O seçenege bir defa basın. Bastıktan sonra yeni bir pencere açılacaktır ve bu pencere silmeyi onaylayıp, onaylamadıgınız sorulacaktır size. Onaylıyorsanız onaylıyorum deyin.

Okumaya devam et

Whatsapp’ta Toplu Mesaj Gönderimi

Whatsapp'ta Toplu Mesaj GönderimiDiyelim ki dügün yapacaksınız veya dogum günü partisi düzenleyeceksiniz. Bu durumu bir çok arkadaşınıza iletmek istiyorsunuz whatsapp ile. Ama bunu tek tek yapmak gerçekten eziyet olur haliyle. İşte whatsapp uygulamasının toplu mesaj gönderme özelligi ile bu eziyetten kurtulacaksınız. Kimlere toplu mesaj göndermek istiyorsanız o kişileri seçip hepsine aynı mesajı direkt gönderebileceksiniz. Özel gününüzle ilgili hepsini haberdar edebileceksiniz.

Okumaya devam et

Whatsapp Titreşim Şiddetini Ayarlama

Whatsapp Titreşim Açma KapatmaWhatsapp’ta mesaj geldiginde ya da sesli konuşma istegi geldiginde titreşim alırsınız. Bu titreşim özelliginin ayarını ise uygulamanın içindeki ayarlardan yapabilirsiniz. Uygulamanızın ana ekranındaki sağ üst tarafta üç nokta simgesine dokunup ayarlar bölümüne giriş yapınız. Ayarlar bölümünde bildirimler diye bir seçenek vardır ona dokunun. Orada mesaj, grup ve arama bildirimleri için titreşim özellikleri vardır.

Okumaya devam et

Whatsapp’ta Sizi Engelleyenleri Görün

Whatsapp'ta Sizi Engelleyenleri GörünWhatsapp’ta bir arkadaşınızla anlaşamadıgınız zaman ya da kavga ettiginiz de o arkadaşınızın sizi whatsapp’ta engelleyip, engellemedigini bazı yollar ile anlayabilirsiniz. Kesin anlayabilme gibi bir imkan malesef yok. Ama bazı şeyler ile anlaşılabiliniyor bu durum. Gelin hep birlikte sizi engelleyen insanları görün! Böylece o insanlara bi daha mesaj atmazsınız hatta muhabbetinizide kesersiniz. 🙂

Okumaya devam et

Whatsapp’ta Okundu Bilgisi Göndermeden Mesajları Okuma

Whatsapp Mavi Tık KapatmaWhatsapp üzerinden bize gelen mesajları okudugumuz zaman karşı taraf o mesajı okudugumuzu biliyor. Çünkü gelen mesajı açtıgımız zaman direkt karşı tarafta mavi tık belirginleşiyor. Mavi tık görüldügü zaman haliyle bu da mesaj karşı tarafa iletildi veya okundu mesajını veriyor. Eger siz karşı tarafın bu bilgiyi görmesini istemiyorsanız bunu bir kaç işlem sonunda yapabilirsiniz. Aslında çok önemsenecek bi durum degil ama yinede bazı whatsapp kullanıcıları bu durumun olmamasını istiyorlar. Bizde istiyonmu.com sitesi olarak insanlara bu konuda şimdi yardımcı olmaya çalışacağız!

Okumaya devam et

Whatsapp Kota Dostu Sesli Aramayı Aktifleştirme

Whatsapp Kota Dostu Sesli Aramayı AktifleştirmeWhatsapp’ın resmi resmi sürümünde böyle bir özellik yoktur. Ancak apk yoluyla indirdiginiz whatsapp’da böyle bir özellik mevcuttur. Son sürüm ile gelen bu özelliği şimdi aktif etmek için söylediklerimizi uygulayın. Böylece kotanızdan tasarruf etmiş olursunuz sesli görüşmelerinizde.

Okumaya devam et

Whatsapp Kaç Tane Ülkede Kullanılıyor

Whatsapp Kaç Tane Ülkede KullanılıyorPopüler bir uygulama oldugu için whatsapp şuan bi çok ülkede kullanılmaktadır. Net olarak 180’den fazla ülkede kullanılıyor. Buna Türkiye’de dahildir. Ve 1 milyar üzeri insanın android telefonunda whatsapp kuruludur. Bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni ise kolay kullanılan bir mesajlaşma servisi ve ücretsiz olmasıdır.

Okumaya devam et

Whatsapp’ın Amacı Nedir

Whatsapp'ın Amacı NedirWhatsapp’ın üretildigi günden bu yana her zaman amacı belliydi. Amacı ise insanların arkadaşlarıyla, aileleriyle her zaman ve her yerden iletişimlerini saglamaktır. Bunun yanı sıra güvenli, güvenilir bir mesajlaşma hizmeti ve arama hizmetide vermektedir. Whatsapp kullanırsanız aramak istediginiz veya mesaj atmak istediginiz kişi isterse dünyanın öbür ucunda olsun. Yeter ki interneti olsun onunla her şekilde iletişim saglarsınız.

Okumaya devam et

Whatsapp Kim Tarafından Kuruldu

Whatsapp KurucularıWhatsapp mesajlaşma uygulaması daha önce yahoo’da 20 yıl süredir çalışan Jan Koum ve Brian Acton tarafından kurulmuştur. Daha sonra bu iki insan whatsapp’ın bazı hisselerini 2014’de facebook şirketine devretmiştir. Şuan uygulamayı yine aynı insanlar geliştiriyor ama ekip biraz daha çogalmıştır.

Okumaya devam et

Whatsapp Mesajları veya Sohbetleri Nasıl Silinir?

Whatsapp Mesajları veya Sohbetleri Nasıl Silinir?Whatsapp Messenger ile yaptıgınız sohbetleri ister tek tek isterseniz toplu bir şekilde silebilirsiniz. Mesela tarihi eski olan görüşmeleriniz varsa onları bile direkt silebileceksiniz. Böylelikle hem whatsapp uygulamanızda kasılmalar meydana gelmez hem de gereksiz sohbet kayıtlı telefonunuzda yer almaz.

Okumaya devam et

Whatsapp’ta Silinen Mesajları Geri Getirme

Whatsapp'ta Silinen Mesajları Geri GetirmeWhatsapp’taki sohbet geçmişinizi yanlışlıkla sildiyseniz ve geri getirmek istiyorsanız uygulamayı silip, tekrar yükleyip kurmanız gerekmektedir. Genelde bazen insanlar arkadaşlarıyla yazışmalarını önemsiz diye siliyor. Ama daha sonra pişman oluyorlar ve o mesajları okumak istiyorlar. Bu durum en çok sevgililer arasında yaşanıyor. Mesela adam sevgisiyle telefonda tartışıyor ya da bir takım önemli birşeyler konuşuyor. Sonra bi sinirle siliyo bunla mı ugraşacam ben ya diyip! Haliyle bi kaç saat geçiyor ya da bi kaç gün. O mesajları tekrar okumak istiyor. Ama gel gelelim mesajlara ulaşamıyor. İşte bizde insanlara bi kolaylık yapalım bu konuda diyerekten nasıl mesajları geri getirebileceklerini anlatıyoruz. 🙂

Okumaya devam et

Whatsapp indirme yolları

Whatsapp indirme yollarıEn sık kullanılan mesajlaşma ve direkt iletişim kurma uygulamalarından biri olan whatsapp messenger uygulamasını indireceginiz pek çok seçenek vardır web ortamında. Bu uygulamaya cep telefonunuzda hemen yer vermek istiyorsanız ve indirmek için hangi yolu tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız biz size bir kaç şey önerecegiz burada. Genelde pek internet sitelerinde bu tarz anlatımları bulamazsınız. Biz ziyaretçilerimize önem verdigimiz için onların en kolay şekilde whatsapp indirmesini istiyoruz. Bu yüzden böyle konulara yer veriyoruz sitemizde.

Okumaya devam et

Whatsapp İndirirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Whatsapp İndirirken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarWhatsapp Messenger’ı android telefonunuzda veya tabletinizde kullanmaya karar verdiniz. Yalnız nerelerden indireceginizi ve indirirken ne tür şeylere dikkat edilmesi gerektigini bilmiyorsanız bu konuda biz size dikkat edilmesi gereken hususları maddeler halinde söyleyecegiz. Bu tür konulara dikkat edilmelidir. Çünkü insanlar bilmedikleri yerlerden whatsapp indiriyorlar ve güvensiz bir şekilde uygulamayı kullanıyorlar. Ya da cihazlarına virüs bulaşıyor. İşte tüm bunları yaşamamanız için istiyonmu.com size yapacagınız şeyleri tek tek şimdi anlatıyor!

Okumaya devam et

Whatsapp Sesli Arama Özelligini Aktif Etme

Whatsapp Sesli Arama Özelligini Aktif EtmeWhatsapp’ın çağrı özelligi genelde whatsapp güncellendigi zaman otomatik olarak uygulamaya eklenir. Fakat sizin uygulamanıza eklenmediyse ve şuanda telefonunuzda böyle bir özellik görünmüyorsa yapacağınız tek şey var aktif etmek için. Whatsapp uygulamasını telefonunuzdan kaldıracaksınız ve tekrar yükleyeceksiniz. Bu sayede sesli arama özelligini aktif etmiş olabileceksiniz.

Okumaya devam et

Whatsapp Duvar Kağıdı Nasıl Değiştirilir?

Whatsapp Duvar Kağıdı Nasıl Değiştirilir?Arkadaşlarınızla sohbet ettiginiz whatsapp duvarının arka planını istediginiz gibi değiştirebilirsiniz. Ve arka plana istediginiz bir duvar kağıdını yerleştirebilirsiniz. Duvar kağıdı değiştirmek isteyenler şunları yapmalıdır. Hangi sohbet ekranındaki duvar kagıdını değiştirmek istiyorsanız eger o sohbet ekranını açınız. Sağ üst köşede duran üç nokta simgesine tıklayınız.

Okumaya devam et

Whatsapp Web Nedir? Ne İşe Yarar?

Whatsapp Web Nedir? Ne İşe Yarar?Whatsapp Web telefondan degilde bilgisayarınızdaki tarayıcıdan arkadaşlarınıza ve aile bireylerinize ücretsiz mesaj göndermenizi saglayan uygulamadır. Whatsapp’ı bilgisayar üzerinden kullanmak isteyenler içindir. Tabi şuan için sadece google chrome ile hizmet vermektedir bu servis. Başka web tarayıcıları ile çalışmamaktadır. Whatsapp web uygulamasını problem yaşamadan kullanabilmek için telefonunuzda whatsapp yüklü olmalıdır.

Okumaya devam et

Whatsapp Mesajlarını Google Drive ile Yedekleme

Whatsapp Mesajlarını YedeklemeWhatsapp android uygulamanızdaki tüm mesajlarınızı ve medya dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Mesajlarınızın başka insanlar tarafından okunmasını istemiyorsanız veya sizin için önem arz eden mesajları saklamak istiyorsanız en iyi yöntem depolamaktır. Google drive bize en iyi yedekleme imkanınını sunmaktadır. Fakat yedekleme yapacaksanız google drive’a hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Bu işlem için ise aşağıdaki adımları uygulayın!

Okumaya devam et

Whatsapp’da Özel Bildirim Sesi Yapma

Whatsapp'da Özel Bildirim Sesi YapmaTelefonunuza gelen bildirimlerin bazılarının farklı seslerde olmasını istiyormusunuz? Öyleyse şimdi telefonunuzda sadece bir kaç ayar yapıp bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Whatsapp uygulamasının ana ekranında sağ üst tarafta üç nokta simgesine tıklayın. Tıkladıktan sonra ayarlar bölümü diye bir yazı çıkacak oraya tıklayın. Daha sonra ayarlar kısmından bildirimleri seçin.

Okumaya devam et

Whatsapp Tablet Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Whatsapp Tablet Bilgisayara Nasıl Yüklenir?Android işletim sistemi kurulu olan tablet bilgisayarınıza whatsapp kurmak için apk dosyasını indirmelisiniz. Apk yoluyla tablete whatsapp’ı nasıl kuracagınızı ise bizim sayemizde şimdi ögrenebileceksiniz burada. Aşağıdaki işlemleri uygulayın, sizde bir an önce tablet bilgisayarınıza en iyi mesajlaşma uygulaması whatsapp’ı yükleyin.

Okumaya devam et

Whatsapp’ta Kişi Engelleme ve Engel Kaldırma

Whatsapp'a Kişi Engelleme ve Engel KaldırmaWhatsapp’ı çok güzel bir şekilde kullanıyorsunuz amma velakin sizi rahatsız eden biri oldu diyelim. Ya da sohbet esnasında arkadaşınızla tartıştınız size çok kötü sözler söyledi. Veya sevgilinizle ayrıldınız size sürekli hakaret ediyor. Haliyle bu durumda bu tür kişilerle konuşmak istemezsiniz. İşte böyle sıkıntılı bir durum oldugu zaman o kişilere hemen engelleyebilisiniz. Engellediginiz zaman o kişi sizinle irtibata geçemez, mesaj gönderemez. Gönderse bile size mesajı asla gelmez! Bunun yanı sırada daha önce engellediginiz insanlar varsa onların engelini nasıl kaldırabileceginizide konumuzda anlatacagız şimdi.

Okumaya devam et

WhatsApp Pc

WhatsApp Pc YükleMobil cihazlar için ücretsiz geliştirilmiş olan whatsapp’ın pc versiyonudur. Whatsapp’ı şimdi pc’ye yükleyerek telefon rehberinizde olan insanlarla görüşebilirsiniz. Veya bilgisayarınızda bulunan resimleri, videoları paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra size gönderilen ses dosyalarını ve diger dosyaları alabilirsiniz. Yalnız bu uygulamayı pc’de sorunsuz kullanabilmek için telefonunuzda whatsapp açık konumda olması gerekir.

Okumaya devam et

Whatsapp ile Ne Tür Dosyalar Paylaşılır

Whatsapp ile Ne Tür Dosyalar PaylaşılırWhatsapp mobil uygulamasıyla her türlü formattaki dosyayı paylaşabilirsiniz. Zaten sadece mesajlaşma yapılmıyor bu uygulamada. Örnegin fotoğraflarınızı, videolarınızı, belgelerinizi ve buna benzer bir çok dosyayı karşı taraftaki arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Genelde insanlar çogunlukla whatsapp’dan fotoğraf paylaşmaktadır. Sesli görüşecekleri zaman ses dosyası paylaşmaktadırlar. Ama genellikle fotoğraf daha çok paylaşılıyor bizim gördügümüz kadarıyla.

Okumaya devam et

WhatsApp Messenger Güvenli mi?

WhatsApp Messenger Güvenli miWhatsApp Messenger belkide bu zamana kadar kullandıgınız bir çok android uygulamasından daha güvenlidir. Çünkü mesajlaşmalarınızı koruma altına alır ve kesinlikle depolama yapmaz. Yani siz istemediginiz sürece konuşmalarınızı yedeklemez. Ancak siz isterseniz yedekleme yapar. Bu yüzden %100 güvenlidir desek yalan olmaz zaten. Ki google play store’da bile milyonlarca kez indirilmiş olan bir uygulamadır.

Okumaya devam et

Whatsapp’da Kimlerle Mesajlaşırım?

Whatsapp'da Kimlerle Mesajlaşırım?Whatsapp’da herkesle mesajlaşabilirsiniz. Telefon rehberinizde kayıtlı olan veya olmayan herkese ücretsiz mesaj atabilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numarayı whatsapp’da aratarak da o kişiyi bulabilirsiniz ve onunla iletişim kurabilirsiniz. Tabi o kişi sizden gelen mesajı görürse ve sizi kabul ederse. Bunun haricinde ailenizle ve diger eşinizle, dostunuzla istediginiz kadar mesajlaşabilirsiniz. Zaten whatsapp uygulamasında mesajlaşmada bir sınırlama yoktur.

Okumaya devam et

WhatsApp Logosu

WhatsApp LogosuWhatsApp android uygulamasının kendi logosunu burada bulabilirsiniz. Logoyu sizler ile paylaşıyoruz. Kullanmak istediginiz yerlere kurallar çerçevesi içerisinde kullanabilirsiniz. Logonun formatı .png’dir arkadaşlar. Bilgisayarınızdaki masaüstüne almak için logoyu üstüne gelerek sağ tık yapın fareyle, farklı kaydet diyin ve masaüstüne indirin. Daha sonra bir program aracılıgı ile logoyu kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et

WhatsApp Resmi Adresleri

WhatsApp Resmi AdresleriWhatsApp uygulaması hakkında resmi bilgilere ulaşmak istiyormusunuz? Öyleyse bu konuda whatsapp’ın resmi adreslerine kolayca ulaşabilirsiniz. Örnegin whatsapp indirmek istiyorsunuz ama google play’den degilde kendi resmi web sitesinden indirmek istiyorsanız işte bu konuda bu tür bir bilgiye hemen ulaşacaksınız degerli ziyaretçilerimiz.

Okumaya devam et

Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Whatsapp Nasıl KullanılırWhatsApp Messenger uygulamasını kullanmak için indirmek gerekir. Daha sonra google play store’dan indirme yaptıktan sonra otomatik yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Yükleme işlemi bittiginde telefonunuzun ekranına whatsapp simgesi yani logosu gelecektir. Ona tıklayın ve kurulum için sizden istenilen bazı bilgileri verin. Bu bilgiler ise telefon numarası doğrulama ve isimdir. Bunları yaptıktan sonra whatsapp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et

WhatsApp Nedir?

WhatsApp NedirAndroid telefon ve tabletlerinizde kullanabileceginiz ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Gönderdiginiz her mesaj için normal mesajlaşma gibi ücret ödemezsiniz. Sadece internet paketinizi kullanır. Onun haricinde ek bir ücretlendirme yapmaz. Whatsapp’ı akıllı telefonunuzda sınırsız kullanabilirsiniz. Bütün android cihazlarda çalışmaktadır. İndirmesi ve yüklemesi son derece basittir. En acemi akıllı telefon kullanıcısı bile whatsapp’ı direkt kullanmaya başlayabilir kurulumdan sonra.

Okumaya devam et