Skype İndir (bilgisayar için)

Skype programını bilgisayarınıza kurdugunuz zaman aileniz ve diger arkadaşlarınızla birlikte sesli sohbet ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Bunun için ise ücret ödemezsiniz. Yani ücretsiz her zaman kullanabilirsiniz skype programını. Skype, windows 10 ve diger windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Okumaya devam et

Spotify

Çevrimiçi müzik dinlemek ya da indirmek istiyorsanız spotify tam sizlik bir programdır. Ayrıca spotify sayesinde yeni ve eski tüm müzikleri keşfedebilirsiniz. Program iOS, Android ve Windows’ta çalışmaktadır. Ve bu programda yapacagınız indirmeler ve müzik dinlemelerini tamamen yasal olarak yaparsınız. Spotify size eger ilk defa indirdiyseniz 48 saat programı kullanma imkanı tanıyor. 48 saat içerisinde premium özelliklerini tanıyacaksınız bi yandan. Hem de istediginiz kadar müzik dinleyeceksiniz.

Okumaya devam et

iTunes

iTunes YükleYep yeni itunes önemli ölçüde basitleştirilmiş bir şekildedir. iTunes mağazası yeniden tasarlanmıştır. Ayrıca icloud’un özellikleri ise baştan aşağıya yenilenmiştir. Çok begeneceginiz özellikler eklenmiştir. Şimdiye kadar ki yapılan en iyi itunes’den memnun kalacagınızdan kesinlikle eminiz! iTunes üzerinden müzikleri, filmleri ve tv şovlarını keşfedebilirsiniz. Ve sizin için program bu tür şeyleri daha keyifli bir hale getirebilmeniz için eglenceli bir şekilde gösterir.

Okumaya devam et

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials YükleEvdeki bilgisayarınızı casus yazılımlar başta olmak üzere diger kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilmek istiyorsanız Microsoft Security Essentials programını deneyebilirsiniz. Microsoft’un ürünüdür ve oldukça iyidir. Kurulumu son derece basit, kullanımı ise çok kolay. Programı yükledikten sonra bilgisayarınızın güvende olup olmadıgını anlayabilmeniz içinde size bazı seçenekler sunuyor.

Okumaya devam et

Avg Ultimate

Avg Ultimate YükleAvg virüs programı hem sizin için hem de aileniz için iyi bir antivirüs programı olacaktır. Kurdugunuz her bilgisayarda sistemi koruma kapsamına alır. En kötü virüsleri bile engeller. Ayrıca sizin avg’yi güncellemenize gerekde yoktur. Yeni bir sürümü çıktıgın zaman resmi sitesinden indirmenizede gerek yok. Çünkü tüm bunların hepsini program kendiliginden yapabilmektedir. Önceden güncellemeyi kendi yapmıyordu insanlar manuel olarak indiriyorlardı. Şimdi ise böyle birşey kalmadı artık! Çünkü avg kendini baya bi geliştirdi desek yalan olmaz. 🙂

Okumaya devam et

Avira

Avira YükleTamamıyla ücretsiz bir antivirüs programı arayanlardansanız eger istiyonmu.com’da size avira’yı sunuyoruz. Avira diger virüs programları gibi anlaşılır menüleri ve diger seçenekleriyle sizi kendinden memnun bırakacaktır. Kişisel bilgisayarınızı virüslere karşı korumak istiyorsanız avira sizin için iyi bir seçenektir. Örneğin internetten indirdiginiz dosyalarda zararlı bir yazılım varsa siz açmadan önce direkt o dosyayı engeller. Makro virüslerini tanır ve sisteme verilen zararı onarır.

Okumaya devam et

Kaspersky

Kaspersky YükleKaspersky’nin yayınladıgımız sürümü ev kullanıcıları içindir. Evinizdeki bilgisayarınızın sistemine virüs, trojan vebenzeri şeylerin bulaşmasını istemiyorsanız kaspersky ile sistemi güvene alabilirsiniz. Her geçen gün yeni yeni virüsler ortaya çıkıyor. Haliyle bu durumda bazı virüs programları çok etkili olamıyor. Ama kaspersky’nin veritabanı sürekli kendini güncellediginden dolayı böyle bir sorun bu programda olmuyor.

Okumaya devam et

Avast

Avast YükleAvast gelmiş geçmiş günümüzdeki en iyi virüs koruma programıdır. Kolay kullanımıyla bilgisayarınızı web’den gelebilecek her türlü tehtite karşı koruyacaktır. İnternet koruması, e-posta koruması ve diger modülleriyle adeta sisteminizi güvenli bir kale haline getirecektir. Tabiki sadece bunları yapmakla kalmıyor. P2P ve anlık mesajlaşma içinde kendi içerisindeki  güvenlik modüllerini kullanmaktadır.

Okumaya devam et

Malwarebytes

Malwarebytes YükleZararlı yazılımları kaldıran bir araçtır. Kullanımı kolaydır ve oldukça etkilidir. Zararlı yazılımları sisteminizden kovmak için etkili bir çözüm arıyorsanız malwarebytes size önerebilecegimiz güzel yazılımlardan biridir. Sizi zararlı yazılımlardan kurtarmak için kendi oluşturdugu teknolojisini kullanır. Bilgisayarınızda çalışan her programı incelemeye alır ve takip eder. Tehtid oluşturanları ise engeller ve sollandırır.

Okumaya devam et

FileZilla

FileZilla YükleFilezilla programı açık kaynak kodludur ve popüler ftp programlarından biridir. Eger ki şuan ftp programına ihtiyacınız varsa filezillayı indirmenizi öneririz. Dosyaları sunucuya aktarma konusunda profesyoneldir. Çünkü internetiniz koptugunda tekrar geldiginde kaldıgı yerden aktarım işlemine devam edebiliyor. Özel bir çok komuta destek veriyor. Firewall destegi vardır.

Okumaya devam et

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop YükleAdobe Photoshop, gelişmiş fotoğraf düzenleme programıdır. Ne yazık ki bu programı acemi bilgisayar kullanıcıları kullanamazlar. Çünkü profesyonellere hitap ediyor. Program üzerinde hayalini kurdugunuz resimleri yapabilirsiniz. Tabi bu işlemi yapmak hem becerinize hem de adobe photoshop programını bilmenize kalmış birşeydir. Eger programın nasıl kullanılacagını ögrenmek istiyorsanız youtube’da bir çok adobe photoshop ile ilgili yardımcı videolar mevcuttur.

Okumaya devam et

Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker YükleVideo yapmak istiyorsanız kendi filmlerinizi oluşturabileceginiz harika bir programdır. Piyasadaki diger video yapma, düzenleme programlarına göre movie maker gayet iyidir. Acemi pc kullanıcıları bile movie maker üzerinde fotoğraflardan tutunda normal video görüntülerine kadar her türlü şekilde videolar oluşturabilir. Ayrıca oluşturdugunuz videoları cd’ye ya da dvd’ye yazdırabilirsiniz. Youtube gibi popüler video paylaşım sitelerinede yükleyebilirsiniz.

Okumaya devam et

VPN Unlimited

VPN Unlimited Yükleİnternet ortamındaki engelli sitelere giriş yapma konusunda ve anonim gezinmede yardımcı olan güzel bir vpn programıdır. Hem hızlı hem de iş görüyor. Biliyorsunuz ki ülkemizde sık sık siteler kapatılıyor ve çoğu zaman istedigimiz web sitelerine erişim saglayamıyoruz. Vpn unlimited ise bu engeli kaldırıyor ve bizim rahat bir şekilde internette özgürce surf yapmamızı saglıyor.

Okumaya devam et

UltraSurf

UltraSurf YükleUltrasurf piyasadaki işe yarayan ve düzgün çalışan proxy programlarından biri. Bazı programlar ne yazık ki belli bir süre çalıştırıldıktan sonra ücret isteyebiliyor veya çalışmıyor. Ama ultrasurf programı kesinlikle böyle degil. Ne kadar kullanırsanız kullanın sizden ücret talep etmiyor. Her çalıştırıldıgında ve kullanılmaya başlanıldıgında değişik proxyler üretiyor. Yani IP adresiniz sürekli degişken oluyor. Gerçek IP adresinizi web sitelerinden gizliyor!

Okumaya devam et

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player web ortamındaki flash oyunları, dinamik web sitelerini ve videoları oynatabilen ufak bir boyuta sahip tarayıcı eklentisidir. Firefox, Chrome ve diger bilinen tarayıcılarla uyumlu çalışır ve sisteme kuruldugu andan itibaren direkt mevcut tarayıcınıza entegre olur. Kurulum aşaması çok kısa bir sürede gerçekleşir ve güncelleme yapacagınız zaman sizin hiç birşey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü adobe flash player kendini otomatik günceller.

Okumaya devam et

Recuva

Recuva YükleSilinen dosyaları kurtarma programı arıyorsanız mutlaka recuva kullanın. %100 olmasada, %80 silinen dosyaları geri getirebiliyor. Fotoğraflarınızı ya da müzik dosyalarınızı yanlışlıkla sildiyseniz ve silinenleri kurtarmak istiyorsanız recuva itinalı bir şekilde geri getirmek için iyi bir hizmet veriyor. Programın küçük bir boyuta sahip olması ve ücretsiz olması  çok iyi bu konuda.

Okumaya devam et

Windows 10

Windows 10 YükleWindows 10 işletim sistemi yeni çıkartılmıştır. Diger microsoft’un çıkardıgı işletim sistemlerine göre daha fazla özelligi bulunmaktadır. Tasarımı, işlevselligi ve kullanılabilinirligi bizim testimize göre çok iyi bir durumdadı. Windows 8’de olmayan başlat menüsü windows 10’da mevcuttur. Şuanda lisanslı bir işletim sistemi kullanıyorsanız windows 10’a ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz. Ama kullanmıyorsanız microsoft.com üzerinden ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz.

Okumaya devam et

Deep Freeze

Deep Freeze YükleDeep Freeze genelde internet kafecilerin kullandıgı bir program olsada ev kullanıcılarıda tercih edebilirler. Program windowsunuzu koruyor ve yeniden başlattıgınız da sanki hiç bir program çalıştırılmamış gibi eski haline getiriyor. Deep Freeze bilgisayarınızda aktif iken her türlü şeyi deneyebilirsiniz. Zararlı yazılımlardan tutunda girmek isteyipte virüs bulaşır diye giremediginiz siteler varsa onlara bile girebilirsiniz. Çünkü deep freeze programı sizi koruyor olacak siz ne yaparsanız yapın.

Okumaya devam et

Sandboxie

Sandboxie YükleSandbox temelli izalasyon programı arıyorsanız eger ücretsiz sandboxie kullanabilirsiniz. Örneğin şüphe duydugunuz programlar varsa veya zararlı gördügünüz bunları işletim sisteminize zarar vermeden denemek istiyorsanız sandboxie sizi koruma altına alır. Böylece istediginiz programı herhangi bir zarar görmeden direkt kullanabilirsiniz. Program türkçe dil destegine sahip oldugu için kullanımındada herhangi bir sıkıntı yaşamayacagınızı belirtmek isteriz.

Okumaya devam et

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare YükleMicrosoft Windows işletim sisteminizi onarmak için ve bazı hataları ortadan kaldırabilmek için advanced systemcare programından yardım alabilirsiniz. Bilgisayarı optimize etme konusunda oldukça güçlü bir programdır. Sadece tek tıklamayla bir çok işlemi yapabilir. Size hem çözüm üretir hem de sisteminizi korur. Spyware ve adware gibi zararlı yazılımları ortadan kaldırır. Sistemde mevcut olan güvenlik açıklarınıda kapatır.

Okumaya devam et

Unlocker

Unlocker YükleUnlocker, bilgisayarınızdan silmek isteyipte silemediginiz dosyalar varsa onları hem silmenizi hem de kaldırabilmenizi saglar. Bazen internetten indirdigimiz programlar olur haliyle. Bu programlardan memnun kalmadıgımız zaman kaldırmak isteriz sistemimizden. Ama öyle programlar oluyor ki kalkmıyor. Haliyle bu da çok sinir bozucu bir durum oluyor. İşte böyle birşey yaşadıgınızda sizin imdadınıza koşacak olan program unlocker’dir.

Okumaya devam et

Opera

Opera YükleOpera belkide çok ismi duyulmayan bir web tarayıcısıdır. Ama pc’de kullanmaya başladıgınızda emin olun çok memnun kalacaksınız. Çünkü esnek yapısı, anlaşılır menüleri ve turbo hızıyla en iyi tarayıcı olmayı hakediyor. Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi tarayıcılardan dolayı haliyle insanların opera’yı pek kullanmaya fırsatları kalmadıgını düşünüyoruz. Ama opera kullanmaya bir defa başladıgınızda daha sonraki zamanlarda bu söyledigimiz chrome ve firefox tarayıcılarını kullanmayacaksınız.

Okumaya devam et

Ares

Ares YükleAres p2p dosya paylaşım yazılımıdır. Windows işletim sisteminde kullanılır. Ayrıca geniş bir kullanım agına sahiptir program. Ares sayesinde dosya indirmeleri yapabilirsiniz. Yapacagınız indirmeleri isterseniz çoklu olarak yapabilirsiniz. İndirme hızı ise en yüksek şekilde olacaktır. Asla diger indirme yöneticileri gibi degildir. Aksine ares bu konuda daha uzmandır.

Okumaya devam et

MediaGet

MediaGet Yükleİnternet üzerinden sürekli dosya vb şeyler indiren biriyseniz eger mediaget size birden fazla seçenek sunacak olan torrent indirme programlarından sadece biridir. Ses, oyun veya video gibi şeyler indirmek istiyorsanız mediaget programını pc üzerinde bulundurabilirsiniz. Hem hızlı hem de bir o kadar pratik olan bu program sayesinde kolay dosya indirmeleri yapabileceksiniz!

Okumaya devam et

Internet Explorer

Internet Explorer YükleHem hızlı hem de bilgisayarda gayet akıcı bir şekilde çalışabilen en güzel tarayıcılardan biridir. Windows ile birlikte gelen Internet Explorer sayesinde web’de daha hızlı takılabileceksiniz ve her türlü web sitesini daha hızlı yükleyerek, her işleminizi en basit şekilde yapabileceksiniz. Internet Explorer her ne kadar sistem kaynaklarını biraz fazla kullansada diger tarayıcılara göre çok çok iyidir. Zaten windows’un standart tarayıcısıdır.

Okumaya devam et

Firefox

Firefox YükleMozilla Firefox, günümüzde insanların en çok kullandığı web tarayıcılardandır. Google Chrome’dan sonra gelen 2. tarayıcıdır. Hız, kolaylık, windows’da akıcı bir şekilde çalışması firefox’un temel özelliklerinden bir kaçıdır. Para için yapılan bir tarayıcı olmadıgı için tamamen insanlara hizmet verme yöneliginde yapılmış bir tarayıcıdır. Firefox’un kendine özel eklentileri vb şeyleride mevcuttur. Gizli pencere, yeni sekme, Sync, Eklentiler, Özelleştirmeler gibi çok fazla özelligi bulunuyor.

Okumaya devam et

Yandex

Yandex YükleYandex Browser ile henüz tanışmadınız mı? Bizce eger tanışmadıysanız çok şey kaçırmışsınız demektir. Çünkü web tarayıcıları arasındaki en yeni olanı ve bir o kadar da hızlı olanıdır. İnternet ortamında web sitelerini hızlı yüklemek istiyorsanız ve surf yaparken asla yavaş takılmak istemiyorsanız yandex kullanmalısınız. Yandex kullanıcıya her türlü kolaylığı saglıyor. Chromium tabanlı bir tarayıcı ama asla google chrome gibi degil. Yani aklınıza direkt google chrome gelmesin! Çünkü ikisinin arasında daglar kadar fark var.

Okumaya devam et

WinZip

WinZip YükleDosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programıdır. Ayrıca cd ve dvd dosyalarını istenilen zamanda direkt yazdırabilir. Mevcut elinizdeki zip dosyalarınızıda ftp yoluyla upload’da yapabilmektedir. Elinizde çok fazla sayıda resim varsa ve bu resimleri sıkıştırmak istiyorsanız winzip’i mutlaka kullanmalısınız. Winzip sadece bunları yapmaklada kalmayıp birden fazla özelliginide size sunuyor. Mesela bunlar aşağıdaki gibidir;

Okumaya devam et

AdwCleaner

AdwCleaner YükleBilgisayarınıza kurdugunuz programlar yüzünden tarayıcınızın anasayfası değiştiyse ya da gereksiz, zararlı toolbarlar yüklendiyse tüm bunları adwcleaner yardımıyla hemen kaldırabilirsiniz. İstenmeyen yazılımları ve uygulamaları kaldırabilen en başarılı programdır. Size eger birisi adwcleaner kur bilgisayarına dediyse, muhtemelen bu söyledigimiz şeyleri yaşıyor olabilirsiniz.

Okumaya devam et

Camfrog

Camfrog YükleKameralı sohbet programlarının en meşhuru ve en çok kullanılanı desek yalan söylemiş olmayız. Çünkü camfrog çok eski zamanlardan bu yana kullanılen en popüler programların başında geliyor. Türkiye’de belkide bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Camfrog programına bilgisayarınıza yükledikten sonra  görüntülü sohbet odalarına erişim saglayarak webcam’ınız ile sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.

Okumaya devam et

Skype

Tüm dünyayla ücretsiz sesli ve görüntülü sohbet yapmak istiyorsanız skype en iyisidir. Bütün skype kullanıcılarıyla hiç bir ücret ödemeden bilgisayarınızdan istediginiz gibi anlık veya sesli görüşmeler başlatabilirsiniz. Skype bu alanda en kolay kullanılan iletişim programlarından biridir degerli arkadaşlar.

Dünyanın neresinde olursanız olun hiç farketmez! Yeter ki görüşmek istediğiniz kişininde bilgisayarınızda skype yüklü olsun. Görüşme yapacagınız kişininde skype programı olursa onunla hd kalitesinde sesli sohbet veya görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Hotspot Shield

Hotspot Shield YükleWeb ortamında güvenli surf yapmak istiyorsanız hotspot shield bu konuda profesyonel bir hizmet veren programdır. Sizin gerçek IP adresinizi gizleyerek anonim gezinti yapmanızı saglar. Wi-Fi baglantısı üzerinden gelebilecek olan tüm saldırıları önler. HTTPS şifreleme özelligi oldugu için kişisel tüm bilgilerinizi güvenle saklar. Çevrimiçi kimlik hırsızlıgı olmaması için sizi korur.

Okumaya devam et

GOM Player

GOM Player YükleSes ve görüntü çözücülerini kendi içerisinde bulundurarak istediginiz her türlü medya dosyasını pc’de oynatabilecek yazılımdır. Eger bu programı pc’ye kurarsanız farklı bir oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü size kapsamlı bir hizmet verecektir. Yazılımın en başta gelen özelliklerden biri ise her videoyu açabilmesidir. Ayrıca bozuk videoları bile oynatır. Yani diger programlar gibi açamamazlık yapmaz!

Okumaya devam et

Camtasia

Camtasia YükleBilgisayarınızın monitörü üzerinde yaptıgınızın her hareketi kaydedecek olan programdır.  Diyelim ki youtube’a ya da başka bir video paylaşım sitesine video yüklemek istiyorsunuz. Ama sadece bilgisayarınızda yaptıgınız ögretici şeyleri. İşte camtasia tam da bunu yapıyor. Ekrandaki fare hareketinden tutunda her türlü işlemi kayıt yaparak video oluşturuyor. Sonra bu videoyu bilgisayarınızda kaydetmenizi saglıyor.

Okumaya devam et

Bandicam

Bandicam YükleMasaüstünüzü videoya çekmek istiyorsanız bandicam size yetecek bir programdır. Hatta oyun oynarken bile video çekimi yapabilirsiniz. Piyasada ekran kaydetme programı olarak bilinir ve çok fazla fonksiyona sahiptir. Bandicam sayesinde istediğiniz kadar video oluşturabilirsiniz. 24 saat aralıksız video çekimi yaparak kullanıcıyı memnun eder.

Okumaya devam et

Photoscape

Photoscape YükleEğlenceli ve bir o kadar da öğretici fotoğraf düzenleme programı istermisiniz? İşte size en güzel ve işe yarayan fotoğraf düzenleme programını getirdik. Hemde herkes için tamamen ücretsiz olanını. Photoscape kullanarak fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz slayt yapabilirsiniz. Onarılması gereken fotoğraflarınız varsa onları adobe photoshop gibi programlara gerek duymadan direkt onarımını yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

ESET NOD32

ESET NOD32 YükleAntivirüs programı isteyenlerdenseniz eset nod32’yi öneririz. Çünkü sistemi korumada uzmandır. Virüs, trojan, keylogger, truva atı, adware gibi sisteme zarar verecek olan yazılımları tespit eder ve sisteme bulaşmasını engeller. Ayrıca diğer antivirüs programları gibi bilgisayarı kastırmaz. Oldukça gayet akıcı bir şekilde çalışarak en iyi performansı sunar.

Okumaya devam et

Driver Booster

Driver Booster YüklePc’deki sürücüleri güncellemeye yarayan yardımcı bir araç. Sisteminizi tarar ve eksik olan sürücüleri bulur ve güncellenmesini saglar. Arayüzü diger sürücü bulma programlarına göre çok basittir. Taramayı yaptıktan sonra sürücülerin bir çoğunu liste halinde ekrana getirir. Tabiki bu işlemi yapmak için ise internet baglantısı gerekir.

Okumaya devam et

Microsoft Word

Microsoft Word YükleTanınmış ve yaygın metin istemcisi olarak yıllardır pc’lerde kullanılan programdır. Tabiki bu programı office 365 indirdikten sonra kullanabiliyorsunuz. Bir de internet baglantınızın olması gerekiyor haliyle. İnternet bağlantınız oldugu sürece her yerde microsoft word’ü açıp istediginiz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Belge görüntüleme, düzenleme işleri için oldukça ideal programardan biri bizce.

Okumaya devam et

VLC Media Player

VLC Media Player YükleSes dosyaları başta olmak üzere video dosyalarını hiç bir problem yaşamadan oynatmanızı saglar. Bilgisayarınız da video oynatıcı programı istiyorsanız vlc media player ilk tercihiniz olmalı. Çünkü bu işi en iyi yapabilen pc programlarından biri bize göre. Ve üstelik en eski programlardandır. Uzun süredir bilgisayar kullanan insanlar büyük ihtimal vlc programını bilir. Ve tabi kadar kaliteli oldugunuda…

Okumaya devam et

Cheat Engine

Cheat Engine YükleCheat Engine kendi veritabanındaki kayıtlı oyunlarda hile yapmanızı saglayacak olan harikulade bir pc programıdır. Programı kurduktan sonra kullanmaya başladıgınızda kendi içerisindeki uygulamaları tarar. Daha sonra ise hile uygulamanızı saglar. Eger ilk defa cheat engine kullanacak biriyseniz ilk açılışta karşınıza gelecek olan tutorial bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Okumaya devam et

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint YükleSunum hazırlamak mı istiyorsun? Microsoft PowerPoint sayesinde en güzel sunumları ortaya çıkarabileceksin. Ayrıca sunumlarına resim, yazı ve 3d nesneler ekleyerek daha ilgi çekici olmasını saglayabilirsin. Sunumunuzun görünümüde kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Çünkü program sunumlar üzerinde tasarım yapmanızıda saglayacaktır.

Okumaya devam et

CCleaner

CCleaner YükleSisteminizin optimizasyon ihtiyacı mı var? Ya da güvenligiyle ilgili sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? İşte size en kolay ve pratik yoldan sistem güvenliginizi saglayacak ve bunun yanı sıra optimizasyonunu çok saglam bir şekilde yapacak program sunuyoruz. CCleaner sistemde bulunan gereksiz dosyaları temizleyere sistemin nefes almasını saglar. Ve daha hızlı bir şekilde çalıştırır.

Okumaya devam et

uTorrent

uTorrent YükleAçık kaynak kod yapısına sahip ve türkçe dilinde olan torrent indirme programıdır. Bandwith ayarlaması gibi özellikleri vardır. Bilgisayarınızın kaynaklarını en az şekilde kullanarak daha programdan daha çok verim almanızı saglayacaktır. Küçük boyutu ile piyasadaki en güzel torrent indirme yazılımlardan biri bize göre.

Okumaya devam et

Google Chrome

Google Chrome YükleWindows işletim sistemi üzerinde kullanabileceginiz harika bir web tarayıcısıdır. Google şirketi tarafından geliştirilmektedir ve ücretsiz bir tarayıcıdır. Diger tarayıcılara nazaran google chrome sade yapısıyla web’de daha hızlı gezinmenizi saglayacaktır. Bunun yanı sıra web sitelerini çok hızlı yükler. Eklenti destegi vardır ve türkçe diline sahiptir.

Okumaya devam et

Internet Download Manager

Internet Download Manager YükleWeb’deki dosyaları bilgisayarınıza indirme konusunda size kolaylık saglayacak en güzel programlardan biridir. Çünkü indirme hızını 5 kat daha hızlı bir şekilde yaparak, indirmek istenilen dosyayı daha kısa zamanda indirir. Hatta indirmeden öncede önizleme yapma imkanı tanır. Yarım kalan indirmeleri ise kaldıgı yerden devam ettirebilir.

Okumaya devam et

Winrar

Winrar YükleRar ve zip dosyaları konusunda tam destek verebilen programdır. Winrar programını kullanarak 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z formatlarındaki dosyaları dışarıya çıkarabilir ve içerisinde olan belgeleri görebilirsiniz. 40 gün deneme süresi bulunan winrar’ı pc üzerinde test etmek için ücretsiz hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et