Balık Marketi

Balık MarketiUzaklarda olan bir kasabadaki balık marketinin yeni sahibi artık sizsiniz. Çünkü kısa bir süre önce orayı satın almıştınız. Hatta çok para ödemiştiniz. Dükkanınıza gelen müşterilerinize taze balıkları satın. Sattıgınız balıklardan para kazanın! Oyunda belli bir hedef vardır. Bu hedefe ulaşmanız için çok çalışıp, para kazanmanız gerekiyor. Bu yüzden her yeni gün çok daha fazla para kazanın ve dükkana ödediginiz parayı çıkarmaya çalışın. Şunuda bilin! Dükkanınıza çok sayıda müşteri gelecek ve onların asla balık almadan dükkanınızdan çıkmasına izin vermeyin. Mutlaka balın satın onlara.

Okumaya devam et

Çalışkan İtfaiyeciler

Çalışkan İtfaiyeciler OyunuŞehirin içinde tır ile araba çarpışıyor. Çok kötü bir kaza meydana geliyor. Ve itfaiyeciler, ilk yardım ekibi yani ambulanslar hemen devreye giriyor. Garajdan çıkıp olay yerine intikal ediyorlar. Sen ise hangi araçların garajdan çıkacagına karar veriyorsun. Daha sonra ise olay yerine vardıgında yapılması gereken ilk yardımı hemen yapmaya çalışıyorsun. Oyunda zamanlama vardır. Bu yüzden elini çabuk tutman gerekecektir. Yoksa arabanın içinde sıkışan insanlar ölebilirler. Zaten oyundaki seçenekler senin ne yapıp yapmayacagın konusunda seni yönlendirecektir. Çok zevkli bir itfaiyecilik oyunu bence. Hemen oynayın!

Okumaya devam et

Süper Julio

Süper Julio Oyunu OynaSundugumuz oyun o kadar havalı bir macera oyunu ki sen bile hayran kalabilirsin. Oyunda düşmanları ez ve ne kadar yürekli oldugunu göster! Ok tuşlarını kullanarak aslanı yönet. Oyundaki zorlu platformların üstesinden gelmen için çok ugraşacaksın. Ama ugraştıgına degecek. Oyunu belli bir süre oynadıgında ateş gücünü elde ediceksin. Bu gücü kullanmak için de boşluk tuşuna basacaksın. Sonrada düşmanlarını vurucaksın. Süper Julio oyununda sana başarılar dileriz şimdiden. İyi oyunlar genç!

Okumaya devam et

Neon Yarışı

Neon Yarışı OynaNeon yarışı oldukça havalı bir atmosfere sahiptir. Ve aynı zamanda net talimatları vardır! Oyunda kırmızı arabalara çarpıyorsunuz. Ve kesinlikle mavi arabalara dokunmuyorsunuz. Ayrıca altınları toplamayıda göz ardı etmiyorsunuz. Onları mutlaka toplayın ve başarılı olun. Oyunun her seviyesinde iyi bir konuma gelebilmek için kazandıgın puanlar ile değişik özellikler satın al ve onlara sahip ol.

Okumaya devam et

Kokteyl

Kokteyl OyunuKokteyl içmeyi sevenlerdensin sanırım? Gerçi seni bilmem ama oyundaki barmen miguel kokteyl içmeye bayılıyor. O kadar çok seviyor ki sabah akşam içiyor. Ama şimdi bi müşteri geldi ve Cosmopolitan kokteylinden istiyor. Müşteride hatrı sayılır bir iş adamı yani daimi müşterilerden! Kokteylin hazırlanması için hemen miguele yardımcı ol. Doğru malzemeleri seç ve seçtikten sonra güzel bi çalkala. Daha sonrada müşteriye servis yap. Fakat senin ne kadar yetenekli oldugunu miguel inceleyecek ve sonra karar verecek.

Okumaya devam et

İtfaiye

İtfaiye Oyunu Oynaİtfaiyeci deyip geçmemek lazım çünkü sorumluluk isteyen bir iştir. Çünkü insan hayatını kurtarırsın. Acil durumlarda ambulanslar nasıl görev yapıyorsa ve iş görüyorsa itfaiyecilerde öyledir. Bu yüzden itfaiye aracını bile atik ve hızlı kullanmak gerekir. Şimdi sana yakın olan bölgede bir yangın çıktı. Evde çoluk çocuk dumandan zehirlenmek üzere. Hünerini göster ve itfaiye aracıyla zamanında bölgeye ulaş.

Okumaya devam et

Tahrip

Tahrip OynaFüturistik tarzda oyun isteyenlere özel olarak yayımladıgımız bu oyunda ister dünyayı kurtarın isterseniz de dünyanın yok olması için savaşın. Tabi ilk önce oyunda mücadele vermelisiniz. Mücadele için operasyonlara katılmalısınız. Operasyonlarda işin incelikleri ögretilmektedir. Bu bölümde işi kavrarsanız daha sonra savaşa sokarlar sizi. Oyuna w,a,s,d tuşlarıyla karakteri oynatabiliyoruz. Fareylede ateş edebiliyoruz. İyi oyunlar.

Okumaya devam et

Offroad Yarışı

Offroad Yarışı OynaAraba yarışlarının en adrenalini bol olanı offroad’dır. Bide çamurlu yolda olursa işte adrenalin patlaması o zaman yaşanır. Çünkü araba sürmesi çamurlu yol üstünde o kadar zordur ki. Ben ustayım ya diyenler bile zorlanır direksiyonu zapdetme konusunda. Adrenalini damarlarında hissetmek istiyorsan eger geç bakalım direksiyona. Yarışlardan kazandıgın paralarıda çar çur etme. Çünkü o paralarla arabanı modifiye yapabilirsin…

Okumaya devam et

Moda Uzmanı

Moda Uzmanı OynaKızlar için güzel bir oyun yayımlıyoruz; moda uzmanı. Oyundaki william karakterindeki genç dünyanın her yerini geziyor. Çünkü sevgililer günü yaklaşıyor. Ve insanların nasıl kutlama yaptıklarını inceliyor. Tabi kız arkadaşı marilynde yanında götürüyor. Williamın ve marilynin ilk sevgililer günü kutlaması olacak bu. Bakalım ikiliyi neler bekliyor?

Okumaya devam et

Elektrik Adam

Elektrik Adam OyunuElektrik Adam dokulmaya gelmiyor çünkü çarpıyor. Oyunda düşmanlar üstüne geldigi vakit a,s,d ya da w,q,e tuşlarına bas. İstersen ok tuşlarınıda kullanabilirsin. Elektrik adam dövüşürken, onunla birlikte sende dövüşe katıl. Tüm düşmanları öyle bi pataklaki neye ugradıklarını şaşırsınlar. Düşmanların sayesinde stresinide atabilirsin. Yalnız onları dövdükten sonra hemen oldugun bölgeden uzaklaş!

Okumaya devam et

Vurucu Robot

Vurucu Robot OyunuŞehirde çok fazla casus var. Casuslarla savaşması için tasarlanmış mükemmel bir robottur vurucu robot. Şimdi ise sana bu robot teslim edildi. Ve yönetimi ise sana verilmiştir. Robotun süper güçleri vardır ve bu gücünü şehiri korumak için kullanması gereklidir. Zıpla ya da uç! İstersen önüne gelen engelleri silahınla vur ve geç. Bol şans dostum umarım başarabilirsin şehiri himayen altına almayı.

Okumaya devam et

Süper Angelo

Süper Angelo OynaDaha önce mario oyununda prensesi sadece mario karakteri kurtarıyordu. Ama şimdi bu görevi angelo aldı. Angeloya eşlik ederek, kötü kalpli ejderhanın yolunu bulun. Oyun esnasında güçlü olun. Bazen üzüleceginiz durumlarda ortaya çıkabilir. Mesela ulaştıgınız kalede prenses olmayabilir. Çünkü prenses başka kaledede olabiliyor. 🙂 İyi eglenceler..

Okumaya devam et

Yokedici Atv

Yokedici Atv OyunlarıDağın tepesine çık. Atv motorsikletine bin. Güzel bir yarışın içine dahil ol. Klasik yarış pistlerinin karşına çıkacagını sanıyorsan yanılırsın. Çünkü pist oldukça engebeli ve zorlu parkurlar ile dolu. Engelleri yokedersen eger yarışı en önde bitiren sen olursun. Önemli olan tek şey atv motorunla önüne gelen herşeyi yok etmek!

Okumaya devam et

Park Görevi

Park Görevi OynaSana yeni bir iş bulduk. Malum uzun süredir işsiz dolaşıyorduk ortalıkta. Ama çalışmak sana iyi gelecek. Senin ehliyetinin oldugunu bildigimiz için sana bir otelde araba park etme işi ayarladık. Otele gelen müşterilerin arabalarını usta bir şöför gibi park etmeye çalışacaksın. Ancak şu var! Araba park etme işi dikkat ister. Eger müşterilerin son model lüks arabalarına zarar verirsen, hasarı sen karşılarsın. Bu da demek oluyor ki senin maaşından keser otel sahibi. Bu yüzden arabalarda ufak bir çizik bile olmadan onları istenilen yere yanaştır. Sana bi tiyo vereyim. Arabaları hızlı park edersen daha fazla para kazanırsın. 😉

Okumaya devam et

Ölümüne Sür

Ölümüne Sür OyunuSenin bulundugun topraklar düşmanlar tarafından ele geçirildi. Düşmanların o bölgede olan herkesi silahlarıyla vurdu ve öldürdü. Ve hayatta sadece sen kaldın. Şimdi senin peşine düştüler ve senin izini sürüyorlar. Seni yakalamaları an meselesi. Üzerinde bulundugun topraklardan kaçmak için amansız bir maceranın içinde bulabilirsin her an kendini. Arabanı al ve ölümüne sür. Oyunda kazanacagın puanlar ile elindekilerinin degerini arttırmaya çalış. Arttırabilirsen oyunda ilerlersin.

Okumaya devam et

Katil Köpek Balığı

Katil Köpek Balığı OynaOyunu sadece klavyende mevcut olan ok tuşlarıyla yöneteceksin. Tabi yönetecegin şey büyük bir köpek balıgı olacaktır. Bu köpek balıgı öyle uysal degil aksine çok hırçın ve üstüne üstlük katildir. Onunla kıyıda terör estirebilirsin. Köpek balıgı ile sıçra ve suya derin bir dalış yap. Kurbanlarını ısırmak istediginde a tuşuna veya ctrl’ye basmalısın. Emin ol onları ısırtırken çok egleneceksin pc başında.

Okumaya devam et

Kaktüs Adam

Kaktüs Adam Oyunu OynaKaktüs adam Maccoy ile tanışın. Onu tanıdıgınıza çok memnun olacaksınız. Maccoy yine macera peşinden koşmakta.  Onunla engellerin üzerinden atlayın, zıplayın ve hoplayın. Hatta iplere tutun ve çok zorlu engellerin üstesinden gelin. Düşmanlara karşı onu kullanarak cesurce dövüş sergileyin. Size verilen tüm görevleri tamamlayın. Sizde mccoy’un macerasındaki en iyi dostlardan biri olun!

Okumaya devam et

Ateşli Yarış

Ateşli YarışOyunu çalıştırdıgın zaman karşına continue yazısı gelecek ona tıkla. Ve daha sonra oyun menüsünün ekranda belirlenmesini bekle. Sonrasında oyuna giriş yaparak, parmagınla yukarı ok tuşuna bas ve hızlanmaya çalış. Ok tuşlarıya arabanı yöneteceksin ama tepe taklak olma sakın. Arabalar biraz hafif çok fazla hıza gelemiyorlar. Hemen devriliyorlar en ufak engelde bile. Oyunda ikonları toplayacaksın ve topladıgın ikonlar sana para kazandıracak. Paralar ile daha saglam ve süratlı giden arabalar satın alabilirsin. Bu ateşli yarışta efsane olmak için kabiliyetini göstermelisin.

Okumaya devam et

2010 Dünya Kupası

2010 Dünya Kupası Oyna2010 dünya kupası finallerini izlediyseniz biliyorsunuz çok heyecanlı geçmişti. Güney afrikada yapılmış olan kupa elemelerini izlediysen eger oradaki yerel müzik aleti vuvuzelayı hatırlarsın. İşte bu oyunda yapacagın maçtada o müzigi belki duyabilirsin. Ki duyarsanda garipseme. 🙂 Oyuna başla ve takımı seçerek sahaya çık. Hünerlerini tüm seyirciye göster.

Okumaya devam et

Zeka Oyunu

Zeka Oyunu OynaHey çiftçi kardeşim, çiftligin ne alemde nasıl gidiyor? Yeni bir çiftlik sahibi oldun ama daha acemisin belli. Çiftçilik biraz yetenek biraz da ugraş isteyen bir iştir. Tarlana sebze, meyve ekebilirsin. Veya çiftliginin geçimini saglamak için tavuklarının yumurtalarını satabilirsin. Çiftligindeki bazı şeyleri iyi konuma getirmek için çok para kazanman lazım. Biraz zeka, biraz beceri ve azim gerek sana.

Okumaya devam et

Yemek Oyunu

Yemek Oyunu OynaSevimli bir piknik ortamına gideceksiniz. Tüm yiyeceklerinizi hazırlayın. Ve tabi menünüzüde. Menünüzde neler yapacaksanız onların listesini bi hazırlayın. Çünkü ona göre yemek pişireceksiniz. Ha bu arada yemeklerinizin lezzetli olmasına önem verin. Konuklarınız belki pişirdiginiz yemekleri tuzlu veya çok yaglı bulabilir. Kıvamını tutturmaya çalışın. Yalnız sizinle birlikte bi de aşçı aylada gelecek. Onu üzmemeye çalışın. O tek birşeye üzülür. Yanındaki insan yavaş hareket ederse hem kızar hem de üzgün olur.

Hadi bakalım usta aşçı! Yemek yapma marifetini göster bize oyunda…

Okumaya devam et

Savaş Oyunu

Savaş Oyunu OynaSimonumuz sahilde kendi başına oynuyordu. Ve ne bulsun? Çok değerli bir elmas buldu.Yaptıgı keşif sayesinde gazetelerin ilk sayfasına manşet oldu. Tabi aç gözlü korsanlar hemen onun peşine düştüler elmasları onun elinden almak için. Buldugu hazineyi alacaklar ve kendileri kullanacaklar. Simona yardımcı ol ve korsanlara karşı onu savun. Hatta korsanlar geldigi zaman simonu ateş ettir. Hedef almak ve ateş etmek için fareni kullanabilirsin.

Okumaya devam et

Motor Oyunu

Motor Oyunu OynaÇılgın motorcuların yarışması başka yerlerde görebilecegin yarışlara asla benzemez. Çünkü oyundaki amacın diger yarışçılarla birlikte yarış yapıp bitiş noktasına ilk önce sadece senin varman. Oyunda istersen adil bir şekilde yarış. Veya rakibini yok etmek için ve kendi zaferini ilan etmek için illegal yollara başvur. Sana bırakıyoruz herşeyi. Pasif davranırsan bitiş çizgisinin ucunu bile göremezsin! Haydi hızlı ol. Motora bin ve hız nasıl yapılırmış göster.

Okumaya devam et

Macera Oyunu

Macera Oyunu Oynaİşte benim macera oyunum diyebilecegin türde flash oyun. Kötü birileri ayın yıldızını çalmışlar. Malum gece olması ve havanın kararması için ayın yıldızlarına ihtiyac var. Bu görevi birinin alması gerekli. Aa oda ne! Cesur benegimiz bu iş için ben gönüllü olurum dedi. Hadi bakalım onunla beraber hırsızları yakalayın. Ve yıldızların geri gelmesi için maceradan maceraya koşun.

Okumaya devam et

Kız Oyunu

Kız Oyunu OynaModaya uygun saç modelleri modern kızların sürekli takip ettigi şeylerden birisidir. Tabi güzel saç modelleri ile tanışmanın yolu ise sue’nin kuaför salonundan geçer. Salona girdiginiz zaman size 4 tane farklı saç modeli sunulacak. Seçtigin modeli seçtikten sonra hemen uygulamaya geçebilirsin. Yalnız saç renginide değiştirmeyi es geçme. En önemlisi odur. 🙂 Modeli tamamladıktan sonra kullanabilecegin bazı süs, püs mevcut.

Okumaya devam et

Giysi Giydirme Oyunu

Giysi Giydirme Oyunu OynaRüya gibi renkler ve bir o kadar çekici saç modelleri bu oyunda senin için var. Oyundaki iki güzel ve ılımlı kız sahil kasabalarına gitmek için seyahate çıkmışlardı. Tabi kızlar selfie çekerken güzel çıkmak istiyorlar fotoğrafta. Bu yüzden çok şık olmaları lazım. Onların güzel görünmelerini saglamak için nasıl kıyafetler giyeceklerine sen karar ver. Flash oyunlar ve online oyunlar arasındaki en eglendirici giysi giydirme oyunudur. İyi eglenceler dileriz. 😉

Okumaya devam et

Dövüş Oyunu

Dövüş Oyunu OynaÜcretsiz ve çok eglendiren dövüş oyununu ayagına kadar getirdik. Fakat 13 yaş üstü oyuncular bu oyunu oynayabilir. Yani onlar için uygun olan bir online oyundur. Oyunumuzda gerilla karargahının içine sızmalıyız. Ve sızdıgımızda ise onların silah stoklarını yok etmeliyiz. Bu saldırıyı yapacagın zaman seni görmediklerinden emin ol ve ondan sonra harekete geç. Oldu ki seni farkettiler. Hemen oradan kaç! Yakalanırsan seni yaşatmazlar, öldürürler. Yani onların ellerinden sag salim kurtalamazsın. Bu görevi tamamla ve hayatta kalmayı başar. Umarız hayatta kalırsın.

Okumaya devam et

Çocuk Oyunu

Çocuk Oyunu OynaDuane her zaman bratz bebeklerinin baş belasıdır. Hatta çok kötüdür. Onlara hiç iyi davranmaz ve peşlerini bırakmaz. Bu güzel ve bir o kadar tatlı olan kızları duaenin kötülüklerinden korumak istermisin. Onları koruma görevini sen üstelenebilirsin. Çünkü sende bunu yapacak ışıgı görebiliyoruz. Oyuna başladıgında bratz bebegini seçmelisin. Daha sonrada çıkış kapısına gelmeden hemen önce bebegin arkadaşlarıyla buluşmasını sagla. Ve tabi tatlı köpeklerinide unutma.

Okumaya devam et

Boyama Oyunu

Boyama Oyunu OynaMario’nun en çok oynanan boyama oyunudur. Mario’ya bu oyunda bir iyilik yapabilirsiniz. Çünkü onun kendi renkleri kayboldu ve bir türlü renklerini bulamıyor. Ama kendi renklerine kavuşmayı o kadar çok istiyor ki. Sıkıldı artık böyle renksiz ve sade durmaktan! Ona yardımcı olacak tek ressam sen olacaksın. Oyundaki sag tarafta yer alan renkleri ve fırçaları kullan. Resim yapma yeteneginide içine katarak mario’yu olması gereken renklerde boya.

Okumaya devam et

Süper Bilardo

Süper Bilardo OynaBilardo oynamak zevklidir. Ama daha önce oynanamış olan bir insan bu zevki ve eglenceyi asla bilemez. Bu zevki sizde tatmak istiyorsanız pc’de bilardo oyunu oynayabilirsiniz. Hemde online ve ücretsiz. Oyunu oynarken hem egleneceksiniz hem de bilardo oynamasını ögreneceksiniz. Bilgisayarınıza baglı olan fareyi akıllı bir şekilde kullanarak topları istenilen yerlere sokun. Topu hangi delige sokmak istiyorsanız açınızı ona göre ayarlayın. Yalnız aklınızda olsun! Tuşa ne kadar uzun süre basarsanız, top atışınız o kadar hızlı olur.

Okumaya devam et

Görevimiz Tembellik

Görevimiz Tembellik OynaSınıf arkadaşlarınla birlikte tatile gidiyorsun. Ve gitmek içinde uçaga biniyorsunuz toplu bir şekilde. Ama canın o kadar çok sıkılıyor ki uçagın içinde napsak ki diye düşünüp duruyorsun. Aklına bir fikir geliyor ve yaramazlık yapmak için uçaktaki koltuktan kalkıyorsun. Yalnız dikkat et uçakta yaramazlık yaparken ögretmenine yakalanma. Seni yakalarsa uçagın kapısını açar ve seni aşağıya atar.

Okumaya devam et

Penaltı 2010

Penaltı 2010Penaltı 2010 oyununa giriş yap. Sana uygun olan takımını seç! Dünya kapısına giden yolda emin adımlar ile ilerle. Ustalıgını herkese göster. Oyunda sadece 5 tane penaltı atışı yapacaksın. Bu sayede karşındaki takımın skorunu geçmeye çalışmalısın. Eger rakip takımı geçmeyi başarırsan takımını bir sonraki adıma taşıyabilirsin. İyi oyunlar.

Okumaya devam et

Kırmızı Top 3

Kırmızı Top 3 OynaKırmızı topumuzun bir de sevgilisi vardır pembe top. Sevgilisini siyah top kaçırmıştır ve bu siyah top o kadar acımasız ki. Bu yüzden kırmızı top sevgilisini kurtarmalı. Bu uzun ve zorlu yolda yardımcı olarak yanında olmaya çalışın. Seviyeleri tamamlaması biraz zor olabilir sizin için. Ama her seviyeyi atladıgınızda çok sevineceksiniz. Ve mutlu sona bu şekilde ulaşacaksınız oyunda.

Okumaya devam et

Futbol Maçı

Futbol Maçı Oyunu OynaFutbol maçı yapmasını sevenlere en güzel online flash oyun. Futbol biliyorsunuz ki sadece futbol degildir arkadaşlar. Oyuncusu için büyük bir beyin gerektirdigi gibi koordinasyon egzersizide gereklidir. Haliyle izleyenler içinde büyük bir keyif kaynagıdır futbol. Maçtaki oyuncuları siz kumanda edeceksiniz ve herşeyi siz yöneteceksiniz. İlk önce oyunda takımı seçiyorsunuz. Daha sonrada derbinin startını veriyorsunuz.

Okumaya devam et

Dünya Basketbol Şampiyonası

Dünya Basketbol Şampiyonası OyunuYılın en önemli basketbol şampiyonası başlamak üzere. Bu şampiyonada sizde olmak istermisiniz? Eger istiyorsan, cevabın evet ise takımını hemen kur. Topları potaya doğru yollamaya çalış. Yalnız oyundaki oyuncular kedilerden oluşmaktadır. Ve topları atacagınız yerler sabit degildir. Çoğu zaman ilginç yerlerden atış yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Futbol Kafalar

Futbol Kafalar OynaFutbol kafalar oyunu çocukların ve yetişkinlerin en çok oynadıgı flash oyundur. Oyunumuzda ok tuşlarıyla hareket edebilirsiniz. Yukarı ok tuşuyla zıplayıp, boşluk tuşuylada şut alabilirsiniz kaleye. Oyundaki güçlendirici ikonlara topunuzla çarparsanız farklı avantajlara sahip olursunuz. Çok güzel ve bir o kadar da eğlenceli futbol oyunudur. Şimdiden size iyi eglenceler dileriz istiyonmu.com oyun oynama platformu olarak!

Okumaya devam et

Ateş ve Su 2

Ateş ve Su 2 Oyunu OynaAteş çocukla, su kız birbirlerinden çok farklı ve ayrı dünyaların insanları. Ama buna ragmen ikiside çok iyi arkadaş. Oyunda ikisi aynı anda hareket ediyorlar ve birbirlerinden hiç ayrılmıyorlar. Zaten ayrılmayada niyetleri yok. Ateş ve su oyununun 2. versiyonunda ateş ile suyu birbirine asla karıştırma. Ve ateşin alanına suyu, suyun alanınada ateşi sokma! Aksi taktirde ikisinden birini kaybedersin yani ölür. Önüne gelen elmasları toplayabildigin kadar topla. Ve bu iki kahramanı oyunda profesyonel bir şekilde hata yapmadan ilerlet.

Okumaya devam et

Mario Daima

Mario DaimaMario uzun zamandır prensesi arıyor. Bunu hepimiz biliyoruz net bir şekilde. Ama şu da var tabi. Prenses her zaman aynı kalede olmuyor. Başka kalelerde de sevgilisi mario’yu bekliyor. Tabi mario onu aramaktan kesinlikle vazgeçmiyor. Asla pes etmiyor. Ve bizlerde ona 30 seneden bu yana hep yardım ediyoruz. Şimdide yardım edecegiz. Hadi sende onun kadar azimli ol ve onun yanında yer alarak, prensesin hangi kalede hapsedildigini bulun.

Okumaya devam et

Super Mario

Super Mario OyunlarıSuper mariomuzun prensesi kaleye tutsak edildi. O kadar zor durumdaki mario gelsede bir an önce beni bu lanet olası yerden alsa diye söylenip duruyor. Mario ise sizi bekliyor. Çünkü yalnız kaleye gitmek istemiyor. Yalnız giderse yenilebilir! Bu yüzden ona yardım edeceksin ve kaleye dogru yol alacaksınız birlikte. Klavyedeki a ve d tuşlarıyla marioyu ilerletebilirsin. 2 tuşuna basarak onu zıplatabilirsin. Şunu unutma! Önüne gelecek canavarla fazla münakaşaya girme. Ve zaman dolmadan prensesi kurtar.

Okumaya devam et

Ateş ile Su

Ateş ile Su OyunuAteş ile su oyununda aynı anda hem ateş hem de su olabilirmisiniz? Haliyle bunun cevabını birazdan oyunu oynamaya başladıgınızda ögreneceksiniz. Oyunda w,a,d tuşları ile su kızını oynatabilirsiniz. Ok tuşuylada ateş çocugu kontrol altına alıp, hareket ettirebilirsiniz. Odanın içinde toplanması gereken çok sayıda taş var. Onları toplayın. Çıkış noktalarına ulaşarak yep yeni macerala atılın hızlıca. Yalnız size bir ipucu verelim oyunla ilgili. Kesinlikle yeşil çamurdan uzak durun.

Okumaya devam et

Super Mario Yıldız Peşinde

Super Mario Yıldız Peşinde Oyna1980’li yıllarda ve 1990’lı yıllarda süper mario kardeşler o kadar çok oynanıyordu ki tüm dünya genelinde. İnsanlar ataride sürekli mario oyunu oynarlardı. Bir nesil sürekli başka bir kalede olan prensesi kurtarmak için saatlerce mario oynayarak prensesi kurtarmaya çalışırdı. Artık mario oyunu klasik bir hale geldi ve şimdi flash oyun olarak karşımızda. Bu oyunda toplayan bildiginiz kadar yıldız toplayacaksınız. Diger mario oyunlarına göre bu oyunda çok sayıda yıldız mevcuttur.

Okumaya devam et