Facebook

Android için Facebook

Android işletim sistemi üzerinde kullanılan facebook uygulamasıdır. Facebook’un kendi çıkarmış olduğu bir uygulama oldugundan dolayı her zaman güvenle mobil cihazınızda kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve kolay kullanıma sahip bir android uygulamadır. İndirmeside, yüklemeside çok basittir. Uygulamayı kullandıgınız andan itibaren sosyal ağda aktif bir şekilde görünürsünüz. Ve arkadaşlarınızla doğrudan mesajlaşabilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook Neden Yavaş?

Facebook Neden YavaşFacebook bazı zamanlarda yavaşlayabiliyor. Mesela facebook’taki bir sayfaya girdiginizde geç açılıyorsa ya da oyun oynamak istediginiz de girdiginiz oyun sayfası yüklenmiyorsa bu ya sizin internet baglantınızdan kaynaklıdır ya da facebook’un sunuculardan kaynaklıdır. Bu sorunu çözüme kavuşturmak için modeminizi açıp kapatın. Sorun tekrar devam ederse bilin ki facebook kaynaklı bir sorundur. Facebook kaynaklı bir sıkıntı var ise bu konuda yapabileceginiz birşey malesef yoktur. 1-2 saat sonra tekrar girmeye çalışın. Muhtemelen sorun düzelecektir.

Okumaya devam et

iOS için Facebook

Facebook iPhone YükleiPhone ve iPad için olan facebook sürümü sizi arkadaşlarınızla en hızlı şekilde haberleştirir. Uygulamayı ios işletim sistemine sahip telefonunuza yükledikten sonra facebook’ta arkadaşlarınızın nereye gittigini, gün içinde neler yaptıgını, hangi fotoğrafını paylaştıgını görebilirsiniz. Sizin paylaştıgınız video ve fotoğraflara yorum yapan oldugunda, begendiginde ios telefonunuzun ekranına hemen bildirim gelecektir. Bu sayede facebook bildirimlerinizi daha hızlı alacaksınız. Profilinizde olan biteni görebileceksiniz.

Okumaya devam et

Blackberry için Facebook

Facebook Blackberry YükleBlackberry için olan facebook sürümüdür. Telefonunuza indirdikten sonra hareket halindeyken arkadaşlarınıza baglanabilirsiniz ve onlar ile haberlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra facebook’ta olan biten tüm gelişmeleride cihazınızın ekranında görebilirsiniz. Sade ve şık arayüzü ile blackberry’de facebook kullanmasını çok seveceksiniz.

Okumaya devam et

Facebook Reklam Yöneticisi

Facebook Reklam Yöneticisi YükleFacebook reklamlarınızı seyahate çıktıgınız zaman bile telefonunuzdan yönetin. Güçlü, bir o kadar etkin çubuklar ve araçlar ile reklamlarınızı istediginiz gibi kontrol edebilir ve yayınlayabilirsiniz. Reklam performanslarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Reklamlarınızı daha fazla geliştirmek için ipuçlarınıda görebilirsiniz. Facebook reklam yöneticisi uygulaması, reklam yayınlamak isteyenler için en saglam hizmeti veriyor!

Okumaya devam et

Facebook F8

Facebook F8 YükleF8 uygulaması yeni çıkarılmıştır. Uygulama dünya üzerinde olan konferansları ve oturumları görmenizi, izlemenizi saglıyor. Ayrıca uygulamayı bi kaç kez kullandıgınız zaman size göre kişiselleştiriliyor ve sizin ilgi alanınıza göre konferanslar gösteriliyor. Mekanları, haritaları vb şeyleride detaylı olarak görebilirsiniz. Uygulamayı çevrimdışıda kullanabilirsiniz!

Okumaya devam et

Facebook Sayfa Yöneticisi

Facebook Sayfa Yöneticisi YükleŞuan ki facebook sayfanızı direkt telefondan ya da tabletinizden yönetmek istiyorsanız facebook sayfa yöneticisini kullanmalısınız. Sayfa yöneticisi uygulamasıyla müşterilerinizin sordugu sorulara yanıt yazabilirsiniz ve sayfanızla ilgili pek çok gelişmeden haberdar olabilirsiniz. Müşterileriniz sayfanıza yorum gönderdiginde yapılan tüm yorumları okuyabilme imkanınız olur. Önemli bir hareketlenme oldugu zaman bildirim alırsınız.

Okumaya devam et

Facebook Mentions

Facebook Mentions YükleÜlkenizde tanınmış biriyseniz ve belli bir kitleye hitap ediyorsanız facebook mentions tam sizlik bir uygulamadır. Tabi bu uygulamayı kullanmak için facebook’ta isminizin doğrulanmış olması gerekir. Uygulamaya erişim kazanabilmek için https://www.facebook.com/mentions bu adresi ziyaret etmelisiniz. Uygulamayı kullanmaya başladıgınız zaman canlı yayın yapabilirsiniz. Sizi takip eden insanlarla konuşabilirsiniz. Takip ettiginiz kişilerin gönderilerini ve popüler haberleri tek bir bölüm üzerinde görebilirsiniz.

Okumaya devam et

Who Deleted Me on Facebook

Who Deleted Me on Facebook YükleFacebook’ta sizi silenleri bulmak istermisiniz? Bu uygulama facebook arkadaşlarınızla ilgili size en detaylı bilgiyi veriyor. Örneğin sizi kim arkadaşlıktan çıkardı veya kim sildiyse onları görebilmenizi saglıyor. Tek eksi yönüde uygulamayı yükledikten sonra sizi eger arkadaşlıktan çıkaran olursa görebiliyorsunuz. Uygulama yüklü degilken olan şeyleri göstermiyor.

Okumaya devam et

Facebook’ta Reklam Yayınlama

Facebook ReklamFacebook’a herkes reklam verebilir ve kendi işletmesinin reklamını yayınlayabilir. Fakat şuanda facebook’un resmi android uygulamasında reklam yöneticisi bölümü mevcut degil. Bu bölüme erişim saglamak için ise google play store üzerinden sayfa yöneticisi uygulamasını indirmelisiniz. Ancak bu uygulama ile bu özellige erişebilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook’ta Çevrimdışı Olmak

Facebook platformunda arkadaşlarınızın sizi çevrimiçi oldugunuzu görmemesini istiyorsanız kendinizi onlara çevrimdışı gösterebilirsiniz. Peki çevrimdışı olmak nasıl oluyor ve bu işlem nasıl yapılıyor işte size ayrıntılı bir şekilde hemen gösterelim. Facebook android uygulamanızı çalıştırın ve hesabınıza giriş yapın arkadaşlar.

Okumaya devam et

Facebook Bildirim Ayarlarını Değiştirme

Facebook Bildirim Ayarlarını DeğiştirmeFacebook android uygulamanız ile facebook’taki bildirimlerinizi hiç uğraşmadan değiştirmek için bizim önerdigimiz şeyleri yapabilirsiniz. Genelde internet ortamında bildirim ayarlarını değiştirmek için bi çok anlatım bulunuyor ama istiyonmu.com kadar hiç kimse sizlere özetini geçmiyor. Çünkü biz konularımızı genelde kısa tutuyoruz ve direkt insanlara bilgiyi veriyoruz.  Bu yüzden facebook bildirim ayarlarınızı en kısa yoldan hemen değiştirmek için şunları yapmaya başlayın.

Okumaya devam et

Facebook’ta Sayfa Açma

Facebook'ta Sayfa AçmaNormal işlettiginiz bir dükkanınız ya da farklı bir işletmeniz varsa facebook’ta da işletmenizle ilgili bir sayfa açabilirsiniz. Ve müşterinize bu sayfa üzerinden paylaşımlarda bulabilirsiniz. İşletmenizle ilgili onlara bilgi verebilirsiniz veya yaptıgınız indirimler, fırsatlar vb şeyler varsa facebook sayfanızdan duyurabilirsiniz. Facebook’ta sayfa açmak ücretsiz ve herkes bu işlemi kolaylıkla yapabilir. Tabi sayfa açma işlemini gerçek bir facebook hesabıyla yapabilirsiniz. İsterseniz sayfanıza sizden ayrı bi kaç yöneticide ekleyebilirsiniz ve onların da paylaşım yapmasını saglayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook Görüntülü Konuşma Hizmeti Veriyor mu?

Facebook Görüntülü SohbetFacebook’un android uygulamasında şuanda görüntülü konuşma özelligi yoktur. Ancak masaüstü üzerinden kullanırsanız o zaman görüntülü sohbet yapabiliyorsunuz. Tabi şu var! Eger telefonunuzla veya tabletinizle video çekerseniz onları arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz. Bunun haricinde doğrudan görüntülü konuşma gibi bir seçenek yoktur uygulama üzerinde.

Facebook Kapak Fotoğrafını Değiştirme

Facebook Kapak Fotoğrafını Değiştirmeİnternette gezinirken harika bir kapak fotoğrafı buldunuz ve profilinize onu yerleştirmek mi istiyorsunuz? Genelde herkesin yaptıgı budur. Mobil cihazınızdan nasıl kapak fotoğrafını değiştireceginizi bilmiyorsanız hadi gelin bizimle ögrenin nasıl yapıldıgını. Her zaman oldugu gibi ilk önce facebook android uygulamamızı çalıştırıyoruz ve hesabımıza giriyoruz.

Okumaya devam et

Facebook Profil Resmini Değiştirme İşlemi

Facebook Profil Resmini Değiştirme İşlemiFacebook’taki profil resmini değiştirmek isteyenler bu konumuzda nasıl değiştireceklerini ögrenebilecekler. Yeni bir resim çekildiyseniz ve resminizi profil fotoğrafı yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan şu ayarları yapın. Facebook uygulamanızın sag üst tarafında olan simgeye dokunun. Önünüze gelen menüdeki profil resminize dokunun. Sonra profil sayfanıza gireceksiniz ve oradaki profil resminizede dokunun.

Okumaya devam et

Facebook’ta İstemediğiniz Arkadaşınızı Silin

Facebook'ta İstemediğiniz Arkadaşınızı SilinDaha önce arkadaş listenize eklediginiz birini artık arkadaş listenizden çıkarmak istiyorsanız ve bu işlemin nasıl yapılacagı konusunda fikriniz yoksa merak etmeyin size söyleyecegiz şimdi nasıl yapılacagını. Çünkü istiyonmu.com sizin her zaman bu tür konularda yanınızda! Arkadaş listenizden herhangi birini silmek için aşağıdaki adımları uygularsanız yeterli olacaktır sizin için…

Okumaya devam et

Facebook’ta Etiketi Kaldırma

Facebook'ta Etiketi KaldırmaFacebook’ta arkadaşlarınızdan biri sizi paylaştıgı bir gönderiye etiketledi. Ama siz o gönderide yer almak istemiyorsunuz. Bu gayet dogal birşey! Sizin tek yapacagınız şey var oda gönderideki etiketinizi kaldırmak. Bunu yapmakda çok basit oldugu için size hemen anlatalım. İstediğiniz bir etiketi kaldırın.

Okumaya devam et

Facebook Arkadaş Etiketleme İşlemi

Facebook Arkadaş Etiketleme İşlemiFotoğraf, video ya da bi durum paylaştıgınızda arkadaşlarınızdan birini etiketlemek istermisiniz? Facebook android uygulamanızda etiketleme işlemini nasıl yapacagınızı bizimle şimdi ögrenin. Facebook uygulamasının alt kısmında durum butonu vardır ona tıklayın. Açılan ekranda gönderi yaz penceresinde ne paylaşmak istiyorsanız onu yapın. Alt kısımda böyle simge olacaktır ona dokunun. Kimi etiketlemek istiyorsanız o kişiyi seçin. Sonra üst kısımdaki ”bitti” seçeneğine tıklayın. Tüm bunları yaptıktan sonra en üstteki paylaş butonuna tıklayarak gönderinizi arkadaşlarınızla paylaşın.

Okumaya devam et

Facebook Ücretsizmidir

Facebook ÜcretsizmidirFacebook her zaman ücretsiz ve ücretsiz kalacagınıda kendi anasayfasında bildirmiştir. 13 yaşından büyük herkes facebook’a kayıt olabilir. Ayrıca facebook şirketinin çıkarmış olduğu tüm mobil uygulamalarda ücretsizdir. Bu uygulamaları google play ve diger android marketlerde bulabilirsiniz. Tabi istiyonmu.com sitemizde de bulabiliceginizi unutmayınız. 🙂

Okumaya devam et

Facebook’un Sahibi Kimdir

Facebook'un Sahibi KimdirFacebook şirketinin sahibi Mark Zuckerberg dir. Kendisi evlidir ve Amerika da yaşamaktadır. Şuanda dünyanın sayılı zenginlerinden biridir. Ayrıca facebook’un genel merkezi Menlo Park, Kaliforniya, Amerika’da bulunmaktadır. Mark Zuckerberg’den ayrı kurucu olarak bilinen isimler de Dustin Moskovitz, Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Chris Hughes’dir.

Facebook’daki Yalanlara İnanmayın!

Facebook'daki Yalanlara İnanmayın!Facebook’da bazen profilinizi ziyaret edenleri görün, fotoğrafınıza bakanları görün gibi sahte uygulamalar oluyor. Bu tür şeylere kesinlikle inanmayınız. Çünkü bu tür uygulamalar sizin facebook hesabınızın şifresini ele geçirmek içindir. Bu tarz uygulamalar zaten çalışmaz ve böyle birşeyde yoktur. Öyle olmuş olsaydı zaten facebook şirketi kendi bir uygulama çıkarırdı ya da duyururdu.

Okumaya devam et

Facebook Gizlilik Ayarlarını Ayarlama

Facebook Gizlilik Ayarlarını AyarlamaFacebook hesabınızdaki gizlilik ayarları çok önemlidir. Çünkü profilinizde paylaştıgınız şeyler sizin özelinizdir. Haliyle özel şeylerinizi dışarıdan tanımadıgınız insanların görmesini istemezsiniz herhalde. Bu yüzden bu konuyu es geçmemenizi öneriyoruz! Gizlilik ayarları sadece facebook için degil, takıldıgınız tüm sosyal ağlar için geçerlidir. Gizliliginize önem veriyorsanız bu ayarları bi kaç dakikanınızı ayırarak bizce yapın!

Okumaya devam et

Facebook’a Fotoğraf ve Video Nasıl Yüklenir

Facebook'a Fotoğraf ve Video Nasıl YüklenirYeni çektiginiz fotoğraflarınızı ve videolarını arkadaşlarınızla paylaşmak mı istiyorsunuz. Bunu çok kolay android telefonunuzdan hemen yapabilirsiniz. Facebook hesabınıza mobil cihazınızdan baglandıktan sonra profilinize girin. Fotoğraflar bölümüne gelin ve orada fotoğraf yükle seçenegi olacaktır. Ona tıklayarak telefonunuzdaki galeriden fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. İster toplu, isterseniz de tek tek yükleme yapabilirsiniz. Hatta yüklediginiz fotoğraflara arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook’taki İlişki Durumunu Değiştirme

Facebook'taki İlişki Durumunu DeğiştirmeEvlendiniz ya da boşandınız diyelim facebook’taki ilişki durumunuzu değiştirebilirsiniz. Değiştirdiginiz zaman facebook’taki arkadaşlarınız sizin özel hayatınızla ilgili bu konuda bilgilenmiş olur. Tabi özel hayatınızı merak eden eşiniz dostunuz varsa. İlişki durumunuzu kolay yoldan değiştirebilmek için şu adımları izleyin!:

Okumaya devam et

Facebook’ta Otomatik Video Oynatmayı Kapatma

Facebook'ta Otomatik Video Oynatmayı KapatmaFacebook’a girdigimiz zaman sayfada gezinirken karşımıza gelen videolar otomatik olarak oynatılır. Haliyle bu da mobil verimizin kısa sürede bitmesine neden olur. Bu uygulamayı kapatmak için ise söylediklerimizi yapabilirsiniz. Uygulamanın sol üst köşesindeki simgeye tıklayınız. Karşınıza gelecek olan menüdeki uygulama ayarları bölümüne giriş yapın. Açılan ayarlar bölümünden otomatik video oynatma seçenegine tıklayınız. Daha sonra ”kapalı” seçenegine tıklayın.

Okumaya devam et

Facebook Hesabınız Neden Kapatılır

Facebook Hesabınız Neden KapatılırFacebook sizin hesabınızı belirli nedenlerden dolayı çoğu zaman kapatabilir. Hesap kapanmasının nedenlerini ise aşağıda sırasıyla belirttik. Eger sizde bu durumlardan birine maruz kaldıysanız ve hesabınızı geri almak istiyorsanız söyleyecegimiz şeyleri yapınız. %100 hesabınızı geri alırsınız diye birşey demiyoruz ama yinede şansınız %50 olacaktır.

Okumaya devam et

Facebook’ta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılıyor

Facebook'ta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl KaldırılıyorFacebook’un bazı kuralları vardır. Bunlardan biride ardı ardına arkadaş ekleme istegi gönderildiginde sınırlama getirmesidir. Çünkü bir kullanıcı böyle yaptıgı zaman facebook onu direktmen sahte bir kullanıcı olarak algılıyor. Haliyle algıladıgı zamanda ya hesabını donduruyor otomatik olarak ya da 30 gün ceza veriyor. Ancak 30 gün sonrasında tekrardan arkadaş ekleme talebi gönderebilirsiniz başka kişilere.

Okumaya devam et

Facebook’ta Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur

Facebook'ta Bayan Arkadaş Nasıl BulunurFacebook’ta bayan veya erkek arkadaş bulmak için oyunlara girebilirsiniz. Mesela facebook okey oyununa girebilirsiniz. Orada bayan ya da erkek arkadaş bulabilirsiniz kendinize. Oyun oynuyorken tanışırsınız o şekilde muhabbet kurabilirsiniz. Onun haricinde öyle bir isim sallayarak arama sonuçlarında denk gelen bayanlara direkt arkadaşlık ekleme talebi göndermeyin. Çünkü kabul etmezler ve etseler bile muhabbetiniz ilerlemez. Sonra sizi ya arkadaşlıktan çıkarır ya da engeller. 😉

Okumaya devam et

Facebook Arkadaş Listesini Gizleme

Facebook Arkadaş Listesini GizlemeArkadaş listenizdeki insanları kötü niyetli insanlardan gizlemek istiyorsanız yapacagınız bir kaç işlem var. Bizim söyleyecegimiz işlemi yaptıktan sonra facebook üzerindeki arkadaş listenizi sizden başka hiç kimse göremeyecektir. Tabi isterseniz arkadaş listenizdeki kişilere açabilirsiniz. Bu işlem ancak bilgisayardan yapılmaktadır. Çünkü android uygulamasında bu işlemi gerçekleştirmek için bir seçenek mevcut degildir.

Okumaya devam et

Facebook’ta Bir Kişi Nasıl Engellenir

Facebook'ta Bir Kişi Nasıl EngellenirFacebook’ta sizi rahatsız eden biri varsa ve bu kişiyi engellemek istiyorsanız işte size çözüm yolu. Facebook’ta irtibat kurmak istemediginiz ya da sohbet etmekten hoşlanmadıgınız kişiler varsa onları direkt engelleyerek sizinle irtibat kurmasını kesebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için izlemeniz gereken yol ise şöyledir;

Okumaya devam et

Facebook’ta Arkadaş Eklemek Nasıl Yapılır

Facebook'ta Arkadaş Eklemek Nasıl YapılırFacebook arkadaş listenize yeni insanlar eklemek için yapılması gereken işlemi şimdi konumuzda sizlere detaylı olarak anlatmaya çalışacagız. Öncelikle facebook uygulamanızı android cihazınızda çalıştırın ve hesap bilgilerinizi girerek facebook’a giriş yapın. Uygulamaa üst tarafta bulunan simgeye tıklayın. Aramak istediginiz arkadaşınızı facebook’ta isim, soyisim şeklinde aratın.

Okumaya devam et

Facebook Video

Facebook Video YükleFacebook platformundaki hoşunuza giden ve izlerken çok keyif aldıgınız videolar varsa onları şimdi yayınlayacagımız program ile ücretsiz indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın profillerinde olan videoları ya da facebook sayfalarında gördügünüz videoları doğrudan pc ye indirebilirsiniz. Üstelik bu işlemi ise çok basit şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey videonun linkini almak ve programda istenilen yere yapıştırmak. Daha sonra tüm işlemi program kendisi yapıyor ve bilgisayarınıza videoyu indiriyor.

Okumaya devam et

Facebook Apk

Facebook Apk YükleFacebook apk’sı ile android cihazınıza facebook uygulamasını yükleyebilirsiniz ve direkt kullanıma başlayabilirsiniz. İnsanlar genelde google play’den facebook indiriyorlar ama bazı insanlar ise apk yoluyla uygulamayı kurmak istiyor. Bizde istiyonmu.com internet sitesi olarak isteyenlere apk dosyasını yayınlıyoruz. Güvenlidir ve telefonunuzdaki bilinmeyen kaynakları aktif hale getirdikten sonra yüklemesini yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook Pc

Facebook Pc YükleFacebook’u windows 8 ya da windows 10’da kullanmak istiyorsanız sunacagımız program ile bunu yapabilirsiniz hem de ücretsiz olarak. Program facebook tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanmıştır. Oldukça güvenlidir. Facebook’taki durum güncellemelerini ve diger gelişmeleri windowsunuzun açılış ekranında görebilirsiniz. Normalde tarayıcı üzerinden direkt giriliyor facebook’a ama bir de böyle bir program sunmuş facebook geliştiricileri.

Okumaya devam et

Facebook Messenger

Facebook Messenger YükleSizin için hayatınızdaki önemli kişilere ulaşmak her zaman önemliyse facebook’un android için olan messenger uygulamasını ücretsiz indirmelisiniz. Çünkü iletişim konusunda size kolaylık sunabilecektir. Messenger üzerinden atacagınız her mesaj için asla ücret ödemezsiniz. Sizin sadece mobil verinizi kullanır ve ekstra bir ücret talep etmez. Uygulamayı sadece facebook arkadaşlarınızla sohbet etmek için degil, telefon rehberinizdeki kişilerle sohbet etmek içinde kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook Lite

Facebook Lite YükleFacebook Lite müthiş bir uygulamadır. Çünkü facebook’un hafifletilmiş ve hatta küçültülmüş bir versiyonudur. Android telefonlarda kullanılır. Telefondaki depolama alanını çok az kullanır ve insanların daha çok fotoğraf, video çekmesini saglar. Uygulamayı kullandıgınız zaman uygulama içerisinden sohbet etmenizi saglar. Bunun yanı sıra 2g videoları bile izlettirir.

Okumaya devam et

Facebook Güncelle

Facebook GüncelleŞuanda facebook mobil uygulamanızı eski sürüm olarak kullanıyorsanız ve yeni sürüme güncellemek istiyorsanız bu işlemi google play store üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz şimdi. Aslında facebook uygulaması otomatik kendini güncelleyebilmektedir. Ama sizin uygulamanız güncellenmediyse ve siz manuel olarak güncelleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanmanızı tavsiye ederiz.

Okumaya devam et

Facebook Okey

Facebook OkeyFacebook kullanıcılarının her zaman oynamaktan keyif aldıgı oyun okeydir. Facebook’ta bir çok farklı oyun mevcuttur oynayabileceginiz. Bunlardan biriside okey oyunudur. Malumunuz belki biliyorsunuzdur facebook’taki bazı oyunlar ücretsiz bazıları ise ücretlidir. Ama okey oyunu tamamen insanlara ücretsiz sunuluyor ve herkes istedigi gibi oynayabilir.

Okumaya devam et

Facebook Hesabı Açma

Facebook Hesabı AçmaFacebook’ta siz var olmak istiyorsanız elbetteki öncelikle kendinize bir üyelik açmanız gerekiyor. Bu üyelik hesabı ile facebook’u her zaman kullanabilirsiniz. Profilinizde paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ve ayrıca facebook kullanan arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Hesap açma işlemi çok basittir. Android ve masaüstü bilgisayarlardan aynı yolla açılmaktadır.

Okumaya devam et

Facebook Hesabını Tamamen Kalıcı Silme

Facebook Hesabını Tamamen Kalıcı SilmeŞuanda kullanmakta oldugunuz facebook hesabınızı silmek ve daha sonra tamamen kapatmak istiyorsanız bunu artık kolayca yapabileceksiniz. İstiyonmu.com olarak sizlere facebook hesap silme linkini verecegiz ve çok kısa bir sürede hesabınızı silebileceksiniz. Yalnız hesabınızı sildikten sonra 14 gün hiç girmeyeceksiniz. Eger girerseniz hesabınız malesef silinmez. Ama girmezseniz 14. günün sonunda profilinizdeki tüm veriler bir daha geri gelmemek üzere kalıcı olarak silinecektir.

Okumaya devam et

Facebook İnternetsiz Kullanılır mı

Facebook İnternetsiz Kullanılır mıFacebook uygulamasının internetsiz çalışıp, çalışmadıgını insanlar genelde çok merak ediyorlar. Bizde meraklarını gidermek için böyle bir konuda açıklama yapalım istedik. Arkadaş facebook internetsiz malesef kullanılamaz. Çünkü wi-fi ya da normal adsl baglantınız açık olmadıgı zaman facebook uygulamasını çalıştırmaya çalıştıgınızda size baglantı yok diye uyarı verecektir.

Okumaya devam et

Facebook Kullanmanın Artıları Nelerdir

Facebook Kullanmanın Artıları NelerdirFacebook kullandıgınız zaman bir çok yönden size artısı olacaktır. Çünkü facebook diger sosyal medya uygulamaları gibi degildir aksine iletişim yönünden insanlara kolaylık saglayan nadir platformlardan biridir.

Artıları ise şunlardır;

  1. Ailenizle ve arkadaşlarınızla görüştürür
  2. Ücretsiz sohbet etme imkanı sağlar
  3. Sizi sosyal medyada arayan insanlar daha kolay bulur

Facebook Nerelerden İndirilmelidir

Facebook Nerelerden İndirilmelidirMobil facebook uygulamasını öyle her siteden indirmenizi önermiyoruz. Çünkü indirme yapacagınız zaman bilinen ve güvenilir platformlardan indirme yapınız. Mesela istiyonmu.com’dan her zaman ücretsiz facebook indirebilirsiniz. Bunun haricinde google play store , gezginler , tamindir , uptodown gibi sitelerden de indirebilirsiniz. Bu söylemiş oldugumuz sitelerde size en güvenli şekilde uygulamayı indirebilmeyi saglayacaktır.

Okumaya devam et

Facebook Android Güvenlimidir

Facebook Android GüvenlimidirFacebook Android uygulaması elbette güvenlidir. Çünkü facebook.com tarafından yapılmıştır. Yani resmi bir uygulamadır. Kullanıcılar kesinlikle uygulamayla ilgili güvenlik problemi yaşamamaktadırlar. Zaten sık sık Facebook, Inc tarafından otomatik güncelleme yapılmaktadır. Haliyle bu şekilde oldugu için her zaman facebook uygulamanız en güncel sürümde oluyor. Bu da demek oluyor ki uygulamanız daima güvenli oluyor.

Okumaya devam et

Facebook Nasıl Çalışır

Facebook Nasıl ÇalışırFacebook’u çalıştırabilmek için önce indirmeniz gerekir. İndirme işlemi yapıldıktan sonra android telefona yüklenilir. Daha sonra yükleme işlemi bittiginde, telefonun ekranına gelen facebook simgesine tıklanılarak uygulama çalıştırılır. Bu şekilde cihazınızdaki mevcut facebook uygulamasını çalıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Facebook Nasıl Kullanılır

Facebook Nasıl KullanılırAndroid için facebook’u nasıl kullanabileceginiz konusunda bilgiye sahip degilmisiniz? Şimdi isteyen insanlar için burada facebook uygulamasını nasıl kullanacaklarını anlatacağız. Öncelikle degerli arkadaşlar facebook uygulamasını sitemizden android telefonunuza ücretsiz indiriniz. İndirme işlemi bittikten sonra kurulum başlayacaktır. Kurulumda tamamlandıktan sonra telefonunuzun ekranına gelecek olan facebook simgesine tıklayın facebook’a giriş yapın.

Okumaya devam et

Facebook Nedir

Facebook NedirBaşka insanlarla ücretsiz iletişim kurmanızı ve sosyal bir takım şeyler yapabilmenizi saglayacak olan sosyal ağ platformudur. Dünya üzerinde milyonlarca her ülkeden kullanıcıya sahip bir platformdur. Facebook sayesinde uzun süredir görüşmediginiz iş arkadaşlarınızla, ailenizle ve diger insanlarla görüşebilirsiniz.

Okumaya devam et