Tik Tok

Tik Tok YükleMüzik videoları oluşturup, paylaşabileceginiz en güzel sosyal ağdır. Müziklerinizi arkadaşlarınızla veya isterseniz takipçilerinizle doğrudan paylaşabilirsiniz. Tik tok uygulamasını kullanabilmek için facebook, google ya da instagram aracılığı ile hesap oluşturmanız lazım. Uygulamayı android telefonunuzda açtıgınızda hem müzik videoları oluşturursunuz hem de size bir çok çeşitli seçenekler sunacaktır.

Okumaya devam et

Kafa Topu

Kafa Topu YükleAndroid versiyonu yayımlanan kafa topu oyununun 2. sürümünde online futbol yapabilirsiniz. Milyonlarca gerçek oyuncu bu oyunda buluştu. Onlar ile karşılıklı futbol oynayabilirsiniz ve şampiyonluga uzanan basamakları teker teker çıkarak kupayı elde etmeye çalışabilirsiniz. Efsane olarak anılmak ve herkes tarafından bilinmek istiyorsan oyunu telefonunda oynamaya başlayabilirsin.

Okumaya devam et

Pubg Mobile

Pubg Mobile YüklePUGB Exhilarating’ın yeni çıkarılmış olan uluslararası versiyonunu sizler için istiyonmu.com sitemize getirdik. Uygulama google play store hesabınıza baglı oldugu için wechat ya da QQ hesabı oluşturmanız gerekmez. Oyuna girdiginiz zaman 100 kişiden fazla oyuncuyla birlikte battle royale katılabilirsiniz. Ama oyundan sadece 1 kişi canlı çıkabilir. Oyun içinde en iyi olmak istiyorsanız harita üzerinde dağılmış olan ekipmanları bulmalısınız. Mesela silahları toplayarak adanın etrafında hareket etmelisiniz.

Okumaya devam et