Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 YükleAndroid telefonunda dövüş oyunu oynamak istermisin? Dünya çapında milyonlarca insanın android işletim sistemine sahip akıllı telefonunda ve tabletlerinde oynadıgı bir oyundur. Fakat oyunu internet baglantınız olursa oynayabilirsiniz. Normal şartlarda oyunu oynamak ücretsiz yalnız oyun içindeki eşyaları vb şeyleri almak için ücret ödemeniz gerekir. Oyuna girdiginizde kendinize bir karakter seçiyorsunuz. Daha sonrada karakterinize bir isim vererek oyun içindeki görevleri tamamlamaya çalışmalısınız.

Okumaya devam et

Periscope

Periscope YüklePeriscope yeni adıyla scope android uygulaması yayın yapmanı ve canlı videoları telefonundan izlemeni saglar. Hangi bölgelerde önemli haberler var ise onları görürsün. Yeni bir yeri ziyaret etmek için istedigin alanı seçebilirsin. Dünyanın farklı bölgelerindeki insanlarla tanışıp, ilgi alanındaki şeyleri paylaşabilirsin. İstersen tüm bunları eş zamanlı olarak periscope üzerinde gerçekleştirebilirsin.

Okumaya devam et

KingRoot

Android Telefona Root Atma Programı

KingRoot uygulamasını android marketlerden degil de direkt apk olarak cep telefonunuza indirmek istiyorsanız istiyonmu.com’dan şimdi bunu ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Kingroot’un ne işe yaradıgını bilmeyenler için biraz anlatalım. Kingroot arkadaşlar telefonunuzu rootlamaya yarar. Yani bir nevi köklendirme işlemidir. Ve bu rootlama işini sadece tek bir tıklamayla direkt yaparsınız.

Okumaya devam et