Zula

Zula YükleZula bilgisayar oyunu ilk Türk oyunlarından biridir. MMOFPS oyunu olma yolunda ilerlemektedir. Şuanda zula tecrübeli ve oyun sever bir ekip tarafından geliştirilmektedir. Oyun 2012 yılında MadByte Games ismi altında kurulan bir stüdyoda çıkarılmıştır. Zula oyununun en dikkat çeken yanı ise oyun içerisindeki haritalarda ülkemizdeki şehirlerinde olmasıdır.

Okumaya devam et

iTunes

iTunes YükleYep yeni itunes önemli ölçüde basitleştirilmiş bir şekildedir. iTunes mağazası yeniden tasarlanmıştır. Ayrıca icloud’un özellikleri ise baştan aşağıya yenilenmiştir. Çok begeneceginiz özellikler eklenmiştir. Şimdiye kadar ki yapılan en iyi itunes’den memnun kalacagınızdan kesinlikle eminiz! iTunes üzerinden müzikleri, filmleri ve tv şovlarını keşfedebilirsiniz. Ve sizin için program bu tür şeyleri daha keyifli bir hale getirebilmeniz için eglenceli bir şekilde gösterir.

Okumaya devam et

Helix Jump

Helix Jump YükleYeteneginizi sergileyebileceginiz muhteşem bir android oyunu sunuyoruz. Helix Jump oyununda sarmal ağlar içerisindeki zıplatıyorsunuz ve tüm kontrolü kendiniz yapıyorsunuz. Sarmal ağlarn içinde top sürekli zıplayacak. Ve o topun ilerlemesini siz yapacaksınız yani kısaca böyle söyleyelim sizlere. Aslında helix jump bir nevi beceri oyunudur. Oyunun ilk bölümü buz dağının sadece görünen bir kısmıdır. Çünkü diger bölümler oldukça zordur!

Okumaya devam et

Pes 2018

Pes 2018 Yükle
Efsanelerin yaratıldıgı pes 2018 oyunu muhteşem bir şekilde geri dönüş yaptı. Eşsiz bir oynanışla birlikte, oynarken kendisine bagımlı bırakacak tarzda şuan. Oyunun tam ismi ise Pro Evolution Soccer 2018’dir. Oyunumuz türkçe, ingilizce, fransızca, italyanca ve almanca dilini destekler. Oyunu pc üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabilmek için 8 gb ram’iniz olmalıdır. NVIDIA GTX 650/AMD Radeon HD 7750 özelliklerinde bir ekran kartınız olmalıdır. Ayrıca bilgisayarınızda directx 11 bulunmalıdır. Bunların haricinde de 30 gb kullanılabilinir alan olması gerekiyor. Pes 2018’i Windows 7 SP1/8.1/10 – 64bit işletim sistemine yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. İşlemci için ise Intel Core i5-3450(3.10GHz)/AMD FX 4100(3.60GHz)olmalıdır.

Okumaya devam et

Mount & Blade Warband

Mount & Blade Warband YükleAksiyonla dolu rpg oyunu isteyenler buraya! Oyunumuzda 3 tane meslek bulunuyor. Kılıç ustası, okçuluk ustası ve tıp ustası vardır. Hangi meslegi seçersen oyunda ona göre farklı özelliklerde gücün olacaktır. Oyun içerisinde level atladıkça daha fazla puan alacaksın. Oyunu Armağan Yavuz – İpek Yavuz çifti geliştirmiştir ve oyun severlere sunmuştur. Oyun şuan beta aşamasında oldugu için bazı yerler henüz daha geliştirilmedi.

Okumaya devam et