UC Browser

UC Browser YükleDiger web tarayıcılarının hepsini şimdilik unutun. Ve size önerecegimiz bu harika android için olan uc browser web tarayıcısını inceleyin. Çünkü eşsiz özelliklere ve birden fazla seçenege sahip en iyi android tarayıcısıdır. Çevrimiçi videoları beklemeden izlemenizi saglar. Hızlı mod seçenegini kullanarak istediginiz her türlü içerikteki videoyu izlettirir. Uc browser’ın bulundugu sunucular çok hızlı oldugu için internetten yapacagınız indirmelerinizde bir o kadar hızlı olacaktır.

Okumaya devam et

Flight Simulator X

Flight Simulator X YükleUçuş simülatörü oyunudur ve microsoft şirketi 1980 yılından beri oyunu geliştirmektedir. Flight Simulator X’de tüm dünya hareketli bir şekilde görünecektir. Havadan şehirlere doğru yaklaşmaya başladıgınız zaman otomobillerin ve diger taşıtların hareket ettigini görebileceksiniz. İstersenizde kumsala doğru ilerlediginizde martı sürülerinle karşılaşabilirsiniz. Flight Simulator X oyunu tam tamına 24 bin havaalanını içerir. Bunun yanı sıra ise gelişmiş grafik motoru vardır.

Okumaya devam et

musical.ly

musical.ly YükleKüresel bir video topluluğu olan musical.ly ile video oluşturabilirsiniz ve oluşturdugunuz videoları tüm dünyaya paylaşabilirsiniz. Yaratıcı, eğlenceli videolar yapmak için tercih edilesi bir android uygulamadır. Musical.ly’nin insanlara sundugu özelliklerden yararlanmak için yapmanız gereken sadece kısa bir zaman zarfı içerisinde kayıt olmak. Kullanıcı kaydını yaptıktan sonra direkt telefonda, tabletde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Balık Marketi

Balık MarketiUzaklarda olan bir kasabadaki balık marketinin yeni sahibi artık sizsiniz. Çünkü kısa bir süre önce orayı satın almıştınız. Hatta çok para ödemiştiniz. Dükkanınıza gelen müşterilerinize taze balıkları satın. Sattıgınız balıklardan para kazanın! Oyunda belli bir hedef vardır. Bu hedefe ulaşmanız için çok çalışıp, para kazanmanız gerekiyor. Bu yüzden her yeni gün çok daha fazla para kazanın ve dükkana ödediginiz parayı çıkarmaya çalışın. Şunuda bilin! Dükkanınıza çok sayıda müşteri gelecek ve onların asla balık almadan dükkanınızdan çıkmasına izin vermeyin. Mutlaka balın satın onlara.

Okumaya devam et

Mafya Arabası Park Et

Mafya Arabası Park EtOyundaki mafya babası çok sinirli ve öfkeli! Kendi arabasını park edecegi esnada acil bir işi çıktı ve bulundugu bölgedeki bir mekanına yürüyerek gitti. Arabasını ise sana verdi park etmen için. Onun arabası gerçekten çok degerlidir. Bu yüzden arabayı gece park ederken ışıklarını yak, sagı solu kontrol edip düzgünce park etmeye çalış. Eger arabasına ufak bir hasar verirsen canından olabilirsin. Çünkü mafya babasının hiç acıma duygusu yok. Bakalım onun arabasını ne kadar profesyonel bir şekilde park yerine yanaştırabileceksin.

Okumaya devam et

Çalışkan İtfaiyeciler

Çalışkan İtfaiyeciler OyunuŞehirin içinde tır ile araba çarpışıyor. Çok kötü bir kaza meydana geliyor. Ve itfaiyeciler, ilk yardım ekibi yani ambulanslar hemen devreye giriyor. Garajdan çıkıp olay yerine intikal ediyorlar. Sen ise hangi araçların garajdan çıkacagına karar veriyorsun. Daha sonra ise olay yerine vardıgında yapılması gereken ilk yardımı hemen yapmaya çalışıyorsun. Oyunda zamanlama vardır. Bu yüzden elini çabuk tutman gerekecektir. Yoksa arabanın içinde sıkışan insanlar ölebilirler. Zaten oyundaki seçenekler senin ne yapıp yapmayacagın konusunda seni yönlendirecektir. Çok zevkli bir itfaiyecilik oyunu bence. Hemen oynayın!

Okumaya devam et