Deli Kamyoncu

Deli Kamyoncu Oyunu100 kilometre öteye karşına nasıl bir engel çıkarsa çıksın kamyonu götürmen gerekiyor. Yalnız fırsatını buldugunda kamyona benzil. Tamire ihtiyacı varsa tamir ettir. Ayrıca kamyonunu yayalara falan çarpiyim deme anında patlar. Boşluk tuşuyla ateş edebilirsin hatta istersende roket fırlatmak için fareni kullanabilirsin. Şunu bilmenide istiyoruz! Bu kamyonu çok akıllı olan insanlar kullanamaz! Biraz deli olmak lazım.

Okumaya devam et

Hapishaneden Kaçış

Hapishaneden Kaçış OyunuHapishaneye girmiş oldugunu düşün ve bulundugun hapishaneden kaçmayı düşünürmüydün hiç? Ya da böyle birşeyi aklına getirirmiydin. Hı hı evet getirirdim diyosan eger hapishanede bölgesindeki kaçmanı saglayacak tüm anahtarlı toplaman şart. Ve bunu yapman içinde sana güzel bir araba veriyoruz. Denemek istermisin? Yalnız hapishane müdürü, hapishanenin etrafına mayınlar döşemiştir. Arabanla anahtarları toplarken mayınları kesinlikle ezme. Patlayıcı maddedir çünkü. Araban baya bi zarar görür. Ki tamir etme şansında yok pişman olursun.

Okumaya devam et

V8 Araba Yarışları

V8 Araba Yarışları OyunuAmerikan arabaları genelde büyük olur ve motoruda güçlü olur. Haliyle bu arabaları kullanmasıda çok zor olabilir. Eger bu tarz bir arabayı sürebilecegi şuan düşünüyorsan amerikada yapılan yarışlara katıl. Yarışda birinci olman çok birşey önem arz etmez. İkinci veya üçüncüde olabilirsin. Yani ilk üçe mutlaka gir. Girdigin zaman yeni arabalarda açılacaktır oyunda.

Okumaya devam et

3D Klasik Yarış

3D Klasik YarışAraba yarışları yeni birşey olmamıştır hiç bir zaman. Hatta mazisi çok eskilere dayanır. İlk piyasaya sürülen arabalardan bu yana her zaman şehirlerde gençler ve olgun insanlar tarafından yarışlar düzenlenmiştir. Kimileri küçük çaplı, kimileride büyük çaplı ses getiren yarışlar olmuştur. Senin şimdi altına klasik bir araba verecegiz. Bu arabayla şehirin arka sokaklarında hız yapacaksın. Ekstra puanları toplayarak, hızlı bir şekilde oyunda seviye atlayacaksın. Ha kazandıgın paraları gereksiz şeyler için harcama, arabanı geliştir.

Okumaya devam et

Karlı Otopark

Karlı OtoparkYaz mevsiminde herkes iyi bir sürücü olabilir. Çünkü yol şartları çok iyidir ve araba sürmekte bir o kadar keyiflidir. Yollarda hiç tehlike arz edecek bir durum olmaz. Ama kış aylarında asla öyle degildir. Yollar buzlu ve kaygan oldugu gibi her yer karlar içindedir. Haliyle bu durumda araba sürmeside zorlaşır. İşte ustalıgını ancak böyle bir durumda gösterebilirsin herkese. Senden tek istedigimiz kaygan yolda arabanın kontrolü kaybetmeden ilerleyebildigin kadar gitmen. Umarız oyunu oynuyorken bizi şaşırtmazsın.

Okumaya devam et

Mario Go Kart

Mario Go Kart OynaMario’nun hep prensesi kaçıracagınımı düşünüp duruyordun. Düşünme! Şimdi artık mario go kartta yollara çıktı. Mario arabasına binsin ve kontrolü eline sen al. Onun hızlı sürmesini sagla. Oyunda dikkat edecegin bi kaç şey vardır. Muzların üstünden geçmeyeceksin ama soru işaretlerini toplayacaksın! O topladıgın soru işaretlerinin her biri sana farklı özellikler atayacaktır. Direksiyon kabileyetini görmek istiyoruz biz istiyonmu.com oyun oynama sitesi olarak. Hadi başla.. 🙂

Okumaya devam et

Menekşe Renkli Yolculuk

Menekşe Renkli Yolculuk OyunuSelam kız çocukları. 🙂 Genelde hep erkekler için araba yarış oyunları yayınlardık ama şimdi kızlar içinde bir yarış getirdik sitemize. Direksiyonun başına geçmek isteyenlerdensen ve yarış yapmak istiyorsan pembe araca bin. Pembe arabayla şehirde bi kaç tur, gezin. Yalnız yollardaki tehlikelere dikkat et. Dikkat etmedigin taktirde o narin araban devrilir ya da farklı kazaların olmasına yol açabilirsin.

Okumaya devam et

Kaçak Yarış

Kaçak Yarış OyunuKaçak düzenlenen ve illegal yollarla yapılan yarışlar genelde çok atraksiyonlu olur. Hatta bu yarışlar dünyanın en çılgın yarışlarıdır. Arabanla yarışıyorken müthiş taklalar atarak turbo kazanabilirsiniz. Turboyu aktif ettiginde ise rakiplerini geride bırakırsın. Yarışda birinci ol ve çok fazla para kazan. Para biliyorsun herşey demektir. 🙂 Kazandıgın parayla yeni araba alabilirsin. Girecegin her mücadelede böylece daha başarılı olursun ve 1.’lik senin hakkın olur.

Okumaya devam et

Seyhan Son Model Araba Park Ediyor

Seyhan Son Model Araba Park EdiyorSeyhan araba park etme işine yeni başladı. Ama yeni başlamasına ragmen arabayı çok güzel park edebiliyor. Hatta siz bile görseniz park yapıyorken doğuştan yetenekli bu çocuk dersiniz. Seyhan kendini dahada geliştirirse çok yakında araba park etmenin piri olacak. Oyunda seyhana yardım eden siz olacagınız için mousenizi iyi kullanın ve hızlı olmaya bakın. Çünkü müşteriler başınızda bekliyor olacak. Acaba seyhan benim arabamı düzgün park ettimi diye. Aramızda kalsın müşteriler biraz cins. 🙂

Okumaya devam et

Şehirde Yarış

Şehirde Yarış Oynaİyi bir sürücü olman demek ailenide sevindirmen demek. Bu yaşına kadar hiç bir işte durmadın ve bir meslek sahibi olmadın. Senin tek derdin vardı en başarılı sürücü olabilmek. Onuda başarmana az bir zaman kaldı. Şehirdeki düzenlenen yarışlara katıl ve kendini ispatla. Senin başarıya ulaşman şehirdeki yarışlardan geçiyor. Arabanın hızını kendine göre ayarla ve güçlü bir kalkış yap. Başlama çizgisinden ilk çıkan sen olursan bitiş çizgisine ilk varanda sen olabilirsin.

Okumaya devam et

Mini F1

Mini F1Formüla 1 sevenler için yayınladıgımız flash oyun. Kendinizi formüla 1 pistine çıkarmadan önce yarışı kazanıp kazamayacagınız konusunda kendinizden emin olun. Piste kararsız çıkarsan diger rakiplerin seni sollar geçer. Mini f1 oyunu ise bu iş için biçilmiş kafdandır. Hazırsan başlayalım? Mini arabana bin ve diger mini aracların arasından rüzgar gibi geç ve sıyrıl. Zirvedeki yerini hemen almak istiyorsan çıtanı biraz yükseltmen şart. İstersen biraz etiket olsun dersen arabana ismini altın harflerle kocaman yazabilirsin..

Okumaya devam et

Kırmızı Araba

Kırmızı Araba Oyunu OynaDün gece uyuyordum ve tam uykumun güzel zamanında bir kabus gördüm ya. Çok sevdigim ve her zaman severek oynadıgım kırmızı arabam çok aksiyonlu bir maceraya çıkmış. Aslında bir yönden sevindim böyle birşey yaptıgına! Yolculugu çok güzel gidiyordu ama nedense bir anda kötü şeyler geldi başına. Gözü dönmüş acımasız kamyonlar onu tek buldukları için etrafını sarmış. Onun bulundugu yerden ayrılmasına geçit vermiyorlardı, o kadar gattardılar. Tabi yanında bende bulunuyordum ve onun ayakta kalabilmesi, oradan kurtulması için elimden gelen her türlü fedakarlıgı yapıyordum. Sence ben başarılı olmuşmuydumdur ve onu kurtarabilmişmiyimdir? Sende benim gibi bu sorunun cevabını merak ediyorsan cevabı oyunun içinde. 🙂

Okumaya devam et

Drift Uzmanı

Drift UzmanıDrift uzmanı olmak için her gün aksatmadan disiplinli, kuralı bir şekilde çalıştıgın vakit sende en iyi driftcilerden biri olabilirsin. Tabiki drif yapabilmek için kendine uygun bir araba seçmelisin. Son arabanın gazına bas ve sakin bir yol seç kendine. Oynayacagın turları tamamla. Oyundaki seviyeni en yüksege çıkar! Uzman driftci ünvanını hakettigini herkese göster. Şuan seni sıkı bir çalışma bekliyor. Umarım başarırsın dostum.

Okumaya devam et

Süper Karting

Süper Karting Oyunu OynaOv harika bir oyun daha istiyonmu.com’da. Neden harika dedim biliyormusun? Çünkü oyunumuzda zombiler, ninjalar ve uzaylılar. Onlarda yarışmak için oyuna dahil ettiler kendilerini. Süper kahramanlar yarışıyorda biz niye yarışamıyoruz. Bizim onlardan ne eksigimiz var dediler ve geldiler. Senin onlara karşı kazanma şansın belki %40! Çünkü onlarda en az senin kadar profesyonel. Bu konuda tereddütdeysen biraz pratik yapmalısın. Bu yüzden yarış ve her zaman zirveye oynayarak başarılı ol.

Okumaya devam et

Hız Tutkunu USA

Hız Tutkunu USAAmerikadaki gençler hız tutkunudur. Böyle oldugu içinde amerikanın tüm sokakları hız tutkunlarıyla doldu taştı. Sende bu çılgınlıga katılabilirsin! Seninde iyi bir şöför oldugunu düşünüyoruz. Yarışa katıldıgın zaman ve başladıgında yarış yapmaya bonusları toplayabilirsin. Topladıgın bonuslarla aracını baştan aşagıya yenileyip, onu daha hızlı sürebilirsin. Yapacagın şey yolundaki araçlara çarpacaksın ve renkleri aktifleştireceksin. Eger ki tüm renkleri toplayabilirsen sana oyunda bir karavan hediye edilecek. Birinciligi başka birine kaptırma çünkü birinci olacak olan insan sensin. Bu senin hakkın! Yarışmak istiyormusun? Seni buraya doğru alalım hemen..

Okumaya devam et

Ölü Cennet

Ölü Cennet OynaCennet şehri hiç ismi gibi cennet degil. Çünkü hâlâ cehennem gibi ortalık. Şehirde en huzurlu bölge en azından biz öyle düşünüyoruz orasıda 51. bölgedir. Oraya ulaşmak için birşeyler düşün. Bu esnada senin arkandan düşmanlar gelecektir ve onlar seni takip edeceklerdir. Sag salim 51. bölgeye ulaşabilmek için onları atlatman lazım. Eger onlarda seninle birlikte 51. bölgeye gelirse oradaki tüm insanları öldürürler. Onlara yakalanmadan kendine bir yol belirle ve o yoldan git. Yolda karşına gelecek olan para çantalarını topla ve ilerle. Silahını kullanmak istediginde onun yönünü ayarlamak için z tuşuna bas. Eger düşma takımı çok kişiden oluşursa onları toplu öldürmek için roket fırlatması yap. Roketi düzgün bir şekilde düşmanın üstüne fırlatmak içinde boşluk tuşunu kullan.

Okumaya devam et

3D Süper Kahraman Yarışı

3D Süper Kahraman YarışıSüper kahramanların araba yarışı yaptıgını hiç akıl etmedin dimi? Bence akıl etsen iyi olur. Çünkü şimdiki oyunda o bildigin kahramanlar yarışıyor. Kendini efsanevi bir yarışa hazırla. Hazır oldugun vakit oyunu başlat ve pc’de oyna. Bu yarışta kim kazanır kim kaybeder bunu belirlemek inan ki zor. Herşey senin elinde olacak sakın unutma.

Okumaya devam et

3D Hız Sürücüsü

3D Hız Sürücüsü OyunuHız sürücülügünde kendine inancın ve güvenin tam ise seni şöyle bi alalım yanımızda. Kaç senedir yeteneklerini sergilemek için antreman yapıp duruyorsun. Hadi bakalım boşuna mı kürek çektin yada gerçekten işe yarar şeyler mi yaptın bunu 3d hız sürücüsü yarış oyununda göster. Farklı seviyelerde olan görevlerin hepsini tamamlaman gerek evlat. Hepsini başarıyla tamamlayıp, oyunun galibi sen olursan bunca zaman verdigin emeklere degecek. Keyifli oyunlar dileriz.

Okumaya devam et

Çılgın Golf Arabası

Çılgın Golf Arabası Oyunu OynaÇılgın Golf Arabası 2 oyununda artık golf arabaları hem çılgın hemde hızlı. Bu koşullar altında arabanızı bitiş çizgisine kadar sag salim götürmekle hükümlüsünüz. Hemen karar verme! Götüremem falan deme. Denemeden asla bilimezsin bunun olup olmayacagını. WASD ve ok tuşlarıyle birlikte arabanı sürebilirsin. Boşluk tuşuyla zıplayıp, shift tuşuylada turbo hızını kullanabilirsin golf arabanda.

Okumaya devam et

Çılgın Plaj

Çılgın Plaj OyunuEtraftaki makaraları topla ve herşeyi yok et. O kadar acımasız ol ki plajdaki her insan senden ürksün. Ve senin karşına çıkamasın! Kendini kanıtlaman için bundan güzel zaman olamazdı. Oyundaki araçları kullan. Füzeleri istedigin yerde patlat. Roketi atmak için x tuşuna bas. Daha neyi bekliyorsun kanka? Bombayı ateşlemek için oyuna başla. Ortalıgı toza dumana kat.

Okumaya devam et

3B Muscle Araba Yarışı

3B Muscle Araba Yarışı OynaMuscle araba deneyimi yaşadınız mı hiç? Eger ki denediyseniz bence bu yarışa girmelisiniz. Hem size tahsis edilecek olan arabanın hünerlerini sergiyebilirsiniz. Hem de eglenceli anlara tanık olabilirsiniz. Oyunda ok tuşlarını kullanıp arabanızı kontrol edin ve önünüze çıkan hiç bir cisime çarpmayın. Bu arada yoldaki paralarıda toplayın onlar ile muscle arabanıza modifiye yaparsınız.

Okumaya devam et

Acımasız Araba Yarışı

Acımasız Araba YarışıGördügün bu yarış harbiden göründügündende zorlu geçecek türde. Kendini hemen şimdi aksiyona hazırla. Rakiplerinin arabalarına çarp ve onları devre dışı bırak! Ancak bunu yaparsan onları geçebilirsin. Hatta dikkat et kendi arabana zarar gelmesin. Zarar gelecegini anlarsan, rakiplerinin bunu yapmasına izin verme onları engelle. Arabanı modifiye etmek istersende jetonları toplayacaksın. Ayrıca oyunda ilk yardım çantalarıda bulunuyor. Bu çantalar arabanı olurda bi yere falan çarparsan arabanı iyileştirme görevi görür.

Okumaya devam et

Central Park New York

Central Park New YorkNew York sokakları çok güzeldir ama bu sokaklarda araba kullanmakta her babayigidin harcı degildir. Kendine zarar vermek istemiyorsan ve başkalarınada vermek istemiyorsan arabanı dikkatli kullanacaksın. Amerika’nın kurallarını Türkiye’nin kurallarına benzemez. Çünkü amerikadaki trafik kuralları çok katıdır. Biliyorum amerikayı çok seviyorsun ve orada yaşamak istiyorsun. Fakat orada yaşamını sürdürmek istiyorsan kendini araba kullanma konusunda mükemmelleştirmelisin. Her gün pratik yap ve new york sokaklarındaki yolların ustası ol. İyi oyunlar dostum!

Okumaya devam et

Otopark Holiganı

Otopark Holiganı OyunuArabalar eger senin park alanını işgal ediyorsa onlara asla müsade etmemelisin. Buna izin verirsen seni zayıf görürler! Ve her zaman işgal etmeye devam ederler. Bu yüzden onlara unutmayacagı bir ders vermelisin. Bunun için araçların hepsini havaya uçur yani patlat. Onları patlatabilirsin ancak sana yer açılır. Tabi herşeyin bir sonucu vardır. Arabaları patlattıgın için cezada ödeyeceksin. Ama boşver takma fazla buna deger! Haydi acele et, çevrendeki herşeyi hava uçurma vakti.

Okumaya devam et

ATV Yarışı

ATV Yarışı OyunuOyundaki aracınız bir atv’den oluşuyor. Atv’nize binerek dagda yapılacak olan turnuvaya doğru gidin. Yarışda sizide görmek istiyorlar. Engebeli ve engelli yollar bu yarışı kazanabilmen için sana biraz zorluk çıkarabilir. Bu yüzden aracını dikkatli sürmelisin. Oyun içindeki bitiş çizgisine ulaşman için hem hızlı hem de atik olmalısın. Atv motorunu sürmek çok zor degildir fakat en küçük falsoda devrilebilir.

Okumaya devam et

Gangster Araba Yarışı

Gangster Araba Yarışı OyunlarıAraba oyunlarına karşı aşırı bir ilginin oldugunun farkındayız. Bu yüzden sana istiyonmu.com’da hiç bir yerde oynamadıgın bir oyunu daha getirdik. Gangster araba yarışı oyunuyla çok egleneceksin. Şimdi gangsterlar arasına katıl. Çünkü onlardan biri olman lazım. Ki zaten sen katılmasanda başkan seni işe aldı. Senin için belki bu iyi bir haber olmayabilir. Çünkü sana en karanlık işleri yaptıracak kendisi. Hangi işten başlamayı tercih edersin? Ama şu var hangi işten başlamak istersen başlayabilirsin. İlla onun dedigini yapacan diye bir kaide yok. Yalnız aldıgın görevleri yerine getir. Getiremezsen sonuçlarına katlanırsın onu söyliyim sana.

Okumaya devam et

Nitro Kulübü

Nitro KulübüŞuanda Nitro Kulübüne hoşgeldin degerli oyuncu. Hız tutku ve adrenalin tutkunu olan insanlarla amerikanın new york eyaletinde buluştunuz. Birazdan unutulmaz bir araba yarışı yapmak için arabaların bulundugu alana çıkacaksın. Biliyoruz bu zamana kadar hiç olmadıgın kadar heyecanlısın. Belki daha önce bu kulübe üye olmuşsundur. Ama buradaki insanların saygısını kazanman için kendini kanıtlayacaksın.

Okumaya devam et

3d Şehir Çılgınlığı

GamesYarış oyunlarında tecrübe yapmak önemlidir. Yayınladıgımız 3 boyutlu bu güzel ve ücretsiz oyunda ise en saglam tecrübeyi kazanacaksınız emin olabilirsiniz. Gerçekci bir görüntüsü var sahiden. Oyunda arabanla hızlanıp fren yapmak ve saga, sola dönebilmek için yön tuşlarını kullanabilirsin. Yolda sana engel olması için konulmuş işaretlere çarpma. Ve en önemli nokta ise şu; hareket halinde olan araçlara dikkat et.

Okumaya devam et

Karda Yarış

Karda Yarış OynaYerlerde kar varken araba sürmek ve yarış yapmak tehlikeli olabilir. Ama şuan sundugumuz online araba yarışı oyununda hiç bi tehlike yoktur. Gayet rahat tempoda arabanı kullanabilirsin. Oyunda bütün turları tamamlayarak ve diger arabalara çarpmayarak bitiş noktasına dogru gel. Tabi işin çakallıgına kaçabilirsin. Diger arabaları eger birbirleriyle çarpıştırırsan onları pistin dışına çıkarabilirsin. Bu durumda sen puan kazanırsın! Yalnız yerlerin kaygan oldugunu unutma. Onları pist dışı yapıcam diye kendin pist dışı olma. 😀

Okumaya devam et

Hızlı Yarışçı

Hızlı YarışçıBu yarışta favori sadece sen olacaksın. Bu yüzden seni destekleyenleri yüzüstü bırakma. Sana çok güveniyorlar. Pistte hızlı olacaksın ama bir yöndende dikkat edecegin şey var diger arabalar. Onlara çarptıgın zaman hızın düşer ve çok yavaşlarsın. Onların seni geçmesine müsade edersin. Böyle birşeyi yapmak herhalde aptallık olurdu? Hatta arabanı birden fazla kez çarparsan hasar alır ve oyunu kaybedersin. Önüne aniden çıkacak hızlandırıcılarıda almaya gayret et. Senden tek istedigimiz bu yarışı kazan!

Okumaya devam et

Kamyon Canavarı

Kamyon Canavarı OynaOyundaki diger kamyon canavarına karşı yarışacaksın. Ama bu oyun öyle diger oynadıgın kamyon oyunları gibi sıradan ve basit degil. İstiyonmu.com zor olanı ve eglendirenini sunar insanlara. 🙂 Bu yüzden oyunda birincilik kazanmak hiç de kolay olmayacak.. Ama tabi yinede bi şansını dene. Korkma hemen öyle. Bazen zorda kaldıgında kamyonunla havada takla at. Ayrıca yerdeki şeyleri ez ve bonus kazanmaya bak. O bonuslar çok işine yarayacaktır.

Okumaya devam et

Zorlu Park

Zorlu ParkHey çocuk! Park etme testine sokacagız seni. Arabayı nasıl park ediyorsun bi görelim. Ehliyetini aldın ama daha o kadar profesyonel sayılmazsın. Düz yolda herkes arar sürer! Önemli olan bindigin arabayı düzgün park etmektir. Usta şöför oldugun buradan belli olur. Arabanı şayet arka arka gelirken bir yere çarparsan oyun yeniden başlar. Arabanı belli bir rota üzerinde sür. Fazla çizgi dışına çıkma. Oyunda belirlenmiş alana arabanı sok. Pistin dışına sakın çıkma. Arabayı tamamen o alana sıgdır ve arkası, önü açıkta kalmasın. İyi oyunlar sana.

Okumaya devam et

Kolay Araba

Kolay ArabaGaleriden yeni bir araba satın aldın ama daha önce kullandıgın arabalara hiç benzemiyor nedense. Bulundugun şehirin yollarıda o kadar tehlikeli araba sürmeye insan korkuyor. Haydi bakalım oyuna başlayalım ve paraları toplayalım. Daha sonra bitiş çizgisine kadar cesaretli bir şekilde arabamızı sürelim. Tüm yıldızları almak istiyorsan dikkatli kullan ve hızlı sür. Oyunu belli bir süre oynadıgın zaman degişik özelliklerde ekleme şansın olacak aracına.

Okumaya devam et

Araba Park Etme

Araba Park Etme OyunuAraba park etme konusunda her uzman oldugunu düşünür. Ama çoğu bu konuda başarısızdır. Park becerini geliştirmen için önce bu oyunu oynayacaksın. Çünkü bu oyunu oynayanlar araba park etmesini çok iyi ögrendiler. Oyunda arabanı her yere park edeceksin ama park ederkende zarar vermeyeceksin sagına soluna. Kısacası arabanı çizdirmeyeceksin. Park yetenegini test etmen ve park etmesini ögrenmen için sana bi şans veriyoruz! Oyundaki oklarla gösterilen bölgeye git ve park edecegin alanda bulun.

Okumaya devam et

Paintball Yarışı

Paintball Yarışı OynaPaintball turnuvası için ön hazırlıkların hepsi yapıldı. Araba yarışında yapacagın şey önündeki arabaları boya toplarıyla vurmak. Oyunu oynayacagın pist çok eglenceli ama bir takımada zor. Diger arabaların attıgı toplara yakalanma. Sana degerse o toplar seni durdurur ve oyuna baştan başlatır. Arabanı iki teker üzerinde sürersen ve havada uzun süre kalırsan bonusları alırsın. Bitiş çizgisine ilk ulaşanın sen olması için turbo özelligini kullan yarışıyorken. Turboyu katif etmek içinde z’ye basmalısın.

Okumaya devam et

Çılgın Motorsiklet Yarışı

Çılgın Motorsiklet Yarışı OyunuValla o kadar inanılmaz ve zevkli bir motorsiklet yarışı ki bu sen bile oynarken bayılacaksın. Dünya motorsiklet şampiyonlarının arasında yarışacaksın. Ve onlarla kapışarak heyecanı ikiye hatta dörde bile katlayacaksın. Sana verilen güzergahta hızlı git fakat pistin dışına asla çıkma. Seni şaşırtacak şeyler çıkabilir onlara asla takılma. Yarış esnasında başka bir motora çarptıgın vakit hızın azalır. Pistten çıktıgın zamanda tekrar oyuna başladıgın yere dönersin. Yani baştan başlarsın yarışa. Yarış sonunda kazanana altın madalya verilecek.

Okumaya devam et

Renkli Yarış

Renkli YarışÜç boyutlu ve bir o kadar renkli araba yarışı için hazırsındır inşallah. Aracını önüne çıkacak uzun yolda kontrol et. Bunun için bilgisayarına takılı olan fareyi kullan. Yollarda yol işaretleri ve engeller olacaktır. Kesinlikle arabayı oralara çarpma. Yol boyunca ilerledigin zaman karşına elmaslar çıkacak. Onları toplamalısın. Oyundaki amaç; ne kadar uzun yol gidersen o kadar fazla puan yapabiliyorsun.

Okumaya devam et

Flugtag Yarışı

Flugtag YarışıFlugtag zamanı geldi. Aracını hızlı bir şekilde dizayn et, düzenlenen yarışa gir. Oyunda rampalardan atla ve hız yaparak kazanmaya çalış. Ne kadar uzaga atlarsan o kadar iyidir. Paraları topla ve aracını iyileştir. Ve arabanı istedigin gibi yenile. Arabanda ekstra güçler denemek istersen klavyedeki x tuşuna bas!

Okumaya devam et

Hayalindeki Araba

Hayalindeki ArabaOyunda hayalinde nasıl bir araba varsa onu tasarlayabilirsin. Daha sonra yarışa katılırsın. Yarışa başlar başlamaz yoldaki paraları topla çünkü lazım olacak sana. Onlar arabana yeni özellikler ekleyebilmen için çok önemli. Sakın pas geçme! Bir de dikkat edecegin şey arabanın yakıtı bitmesin. Ve bu süre zarfında arabana zarar vermemeye çalış. Yarış esnasında ekstra güç kullanabilmek için s tuşuna bas. Aracınıda yön tuşlarıyla sag sol ileri arka yapabilirsin.

Okumaya devam et

Çılgın Yarış

Çılgın YarışGelecekte oldugumuz aşikar ve araba yarışları o kadar fazla önemsenmeme başlandı. Bu yüzden eskisi gibi sık sık yarış düzenlenmiyor. Senede bir kere yapılan bir yarış var ve sen ona katılacaksın. Kendini kodamanlara ispatlayabilmen için sana verilen bu şansı iyi degerlendir. Arabanın kapısını aç ve otur koltuga. Yarışda ilerlemeye çalış. İlerlersen bu sana artı puan olarak geri döner. Çünkü rakiplerinde olmayan özellikler sende olur. Bu sayede yarışları daha kolay kazanırsın…

Okumaya devam et

Arazi Arabaları

Arazi arabaları için senelerdir yarışlar düzenleniyor ve şimdi ona katılma vakti geldi. Kendini ispatlaman için bulunmaz bir şans bu. Bu yarışı kazanabilmen ise sana bir onur katacak. Aracını kontrol etmek ve kullanmak için yön tuşlarını kullan. Zıplamak istedigin yerlerde boşluk tuşuna bas. İlerleyen bölümlerde oyunda ustalıgını gösterdiginde arabana yeni özellikler ekleyebilirsin. Bu sayede rakiplerine ateş edebilirsin ekleyecegin silah ile. Kazanmak için her yol mübahtır!

Okumaya devam et

Zombi Motor Yarışı

Zombi Motor YarışıKim demiş zombiler motor kullanamaz ve yarışlara katılamaz diye? Emin ol o kadar iyi kullanıyorlar ki bu işte çok iyiler. Hatta zombiler için düzenlenen en çok rekabetin oldugu yarışlar bile var. İnan bana! Şimdi sende hızlıca hazırlan ve zombi olarak bu yarışa katıl. Yetenegini göster, ok tuşlarıyla motorunu dengeli bir şekilde sür.

Okumaya devam et

Arazi Yarışı

Arazi YarışıArazi yarışlarını düzenleyenler genelde polislerdir. Onlar çünkü çok güzel bu konuda düzenleme yapabilmektedirler. Şimdi ise senin girecegin yarışıda onlar düzenledi. Ve en iyi yarışçıları getirdiler. Aracını kontrol etmek ve dengede tutabilmek için ok tuşlarını kullanmalısın. Aracının turbo özelligini açmak içinde x tuşuna basmalısın. Yetenek gösterme zamanı hadi hareketlen!

Okumaya devam et

Motor Yarışı

Motor Yarışı OyunuEn ünlü ve dünya çapında bilinen bir motor yarışına senide dahil ettiler. Bu yarışa herkes seçilmiyor çünkü sen özel birisin. Umarım yarışa hazırsındır. Oyundaki bütün rakiplerini yenerek yarışı kazanabilirmisin çok emin degilim ama azim edersen bence kazanırsın dostum. Klavyendeki ok tuşlarına basarak motorunu kullanmaya çalış ve elinden geldigince motora hasar verme. Hatta kaza bile yapma! Kaza yapmazsan motorun hızı kesilmez ve her zamankinden daha hızlı olursun. Bölümleri geçmeye başladıkça hep yeni bölüm gelecek önüne. Umarım bütün madalyaları sen alırsın.

Okumaya devam et

Arabanı Yenile ve Kazan

Arabanı Yenile ve KazanYarışı kazanmak için bu sefer farklı bir metot uygulayacaksın. Bu metot ise arabanı sürekli yenilemek olacaktır. Olabildigince yolda arabanı hızlı sür ki rakiplerin senin arkanda kalsın. Onların seni sollanmasına izin verme. Eger ki ustalıgını konuşturup, rakiplerini yoldan çıkarmayı başarırsan bonus kazanırsın oyunda. Yeni bir yarışa başlamadan önce yapacagın görevleri kontrol et ve kısa sürede bitir.

Okumaya devam et

Yemekli Araba Yarışı

Yemekli Araba YarışıSeni yabancı birileri aradı. Ve seni davet ettikleri yarış pistindeki parkurların yemeklerle dolu olacagından hiç haberin yoktu. Bu durumu gördügünde o kadar çok şaşırdın ki! Ama sen bu yarışı kazanabilirsin. Çünkü daha önceki yarışlarda hep 1. oldun. Yemekli araba yarışında iyi bir performan sergilemen için tüm rakiplerini arkanda bırakmaya çalış! Hatta onlara dikiz aynasından el salla. Haydı oyunda en çok puanı sen al. Puan almak için ilerle ya da yol üzerinde taklalar at!

Okumaya devam et

Model Araba Yarışı

Model Araba Yarışı Oyunu OynaGenellikle araba oyunlarındaki arabaların modeli aynıdır. Ee sende haliyle hep aynı tipdeki arabaları sürmekten artık sıkılmışsındır. Seni bu sıkıntıdan şimdi kurtaracagız ve en yeni model arabalar süreceksin yolda. Girdigin yer yarışta birinci olmaya gayret et ve önüne çıkan güçlendiricileri topla. Onlar senin yolda hızlı gitmeni saglayacak olan şeylerdir. Yarışı kazandıktan sonra ve yarış sonunda arabanı gönlünce modifiye edebilirsin.

Okumaya devam et

Polis Yarışı

Polis YarışıSen emniyette çalışan bir polissin. Ama sana davet gönderildi. Yarışacaksın! Fakat bu yarış diger yarışlar gibi gençlerden ve serserilerden oluşmuyor. Bu yarışa sadece polisler katılabiliyor. Belki tuhaf gelmiş olabilir. Çünkü polisler genelde yarış konusunda çok iddalı olmazlar. Ki bu tür şeyleride sevmezler. Yalnız şunuda bil! Arkadaşların ve ailen yarışı izlemek için yarış alanında olacaklar. Onlara tüm yeteneklerini göstermek için hazırmısın?

Okumaya devam et

V8 Yarışı

V8 YarışıAraba yarışı ve yarış yapmak her zaman bir tutku olmuştur insanlar için. Her zamankinden daha canlı bir yarış yapmayı istiyorsan v8 yarış oyunu tam senlik. Oyunda sadece yarış parkurları içerisinde araban ile yarışacaksın. Şimdi seni dünyanın en iyi yarış merkezine gönderecegiz. Orası ise San Marino’dur. Burada arabanı hızlı sür ve yetenekleri direksiyonda göster.

Okumaya devam et

Süper Julio

Süper Julio Oyunu OynaSundugumuz oyun o kadar havalı bir macera oyunu ki sen bile hayran kalabilirsin. Oyunda düşmanları ez ve ne kadar yürekli oldugunu göster! Ok tuşlarını kullanarak aslanı yönet. Oyundaki zorlu platformların üstesinden gelmen için çok ugraşacaksın. Ama ugraştıgına degecek. Oyunu belli bir süre oynadıgında ateş gücünü elde ediceksin. Bu gücü kullanmak için de boşluk tuşuna basacaksın. Sonrada düşmanlarını vurucaksın. Süper Julio oyununda sana başarılar dileriz şimdiden. İyi oyunlar genç!

Okumaya devam et

Neon Yarışı

Neon Yarışı OynaNeon yarışı oldukça havalı bir atmosfere sahiptir. Ve aynı zamanda net talimatları vardır! Oyunda kırmızı arabalara çarpıyorsunuz. Ve kesinlikle mavi arabalara dokunmuyorsunuz. Ayrıca altınları toplamayıda göz ardı etmiyorsunuz. Onları mutlaka toplayın ve başarılı olun. Oyunun her seviyesinde iyi bir konuma gelebilmek için kazandıgın puanlar ile değişik özellikler satın al ve onlara sahip ol.

Okumaya devam et

Kokteyl

Kokteyl OyunuKokteyl içmeyi sevenlerdensin sanırım? Gerçi seni bilmem ama oyundaki barmen miguel kokteyl içmeye bayılıyor. O kadar çok seviyor ki sabah akşam içiyor. Ama şimdi bi müşteri geldi ve Cosmopolitan kokteylinden istiyor. Müşteride hatrı sayılır bir iş adamı yani daimi müşterilerden! Kokteylin hazırlanması için hemen miguele yardımcı ol. Doğru malzemeleri seç ve seçtikten sonra güzel bi çalkala. Daha sonrada müşteriye servis yap. Fakat senin ne kadar yetenekli oldugunu miguel inceleyecek ve sonra karar verecek.

Okumaya devam et

İtfaiye

İtfaiye Oyunu Oynaİtfaiyeci deyip geçmemek lazım çünkü sorumluluk isteyen bir iştir. Çünkü insan hayatını kurtarırsın. Acil durumlarda ambulanslar nasıl görev yapıyorsa ve iş görüyorsa itfaiyecilerde öyledir. Bu yüzden itfaiye aracını bile atik ve hızlı kullanmak gerekir. Şimdi sana yakın olan bölgede bir yangın çıktı. Evde çoluk çocuk dumandan zehirlenmek üzere. Hünerini göster ve itfaiye aracıyla zamanında bölgeye ulaş.

Okumaya devam et

Tahrip

Tahrip OynaFüturistik tarzda oyun isteyenlere özel olarak yayımladıgımız bu oyunda ister dünyayı kurtarın isterseniz de dünyanın yok olması için savaşın. Tabi ilk önce oyunda mücadele vermelisiniz. Mücadele için operasyonlara katılmalısınız. Operasyonlarda işin incelikleri ögretilmektedir. Bu bölümde işi kavrarsanız daha sonra savaşa sokarlar sizi. Oyuna w,a,s,d tuşlarıyla karakteri oynatabiliyoruz. Fareylede ateş edebiliyoruz. İyi oyunlar.

Okumaya devam et

Offroad Yarışı

Offroad Yarışı OynaAraba yarışlarının en adrenalini bol olanı offroad’dır. Bide çamurlu yolda olursa işte adrenalin patlaması o zaman yaşanır. Çünkü araba sürmesi çamurlu yol üstünde o kadar zordur ki. Ben ustayım ya diyenler bile zorlanır direksiyonu zapdetme konusunda. Adrenalini damarlarında hissetmek istiyorsan eger geç bakalım direksiyona. Yarışlardan kazandıgın paralarıda çar çur etme. Çünkü o paralarla arabanı modifiye yapabilirsin…

Okumaya devam et

Moda Uzmanı

Moda Uzmanı OynaKızlar için güzel bir oyun yayımlıyoruz; moda uzmanı. Oyundaki william karakterindeki genç dünyanın her yerini geziyor. Çünkü sevgililer günü yaklaşıyor. Ve insanların nasıl kutlama yaptıklarını inceliyor. Tabi kız arkadaşı marilynde yanında götürüyor. Williamın ve marilynin ilk sevgililer günü kutlaması olacak bu. Bakalım ikiliyi neler bekliyor?

Okumaya devam et

Elektrik Adam

Elektrik Adam OyunuElektrik Adam dokulmaya gelmiyor çünkü çarpıyor. Oyunda düşmanlar üstüne geldigi vakit a,s,d ya da w,q,e tuşlarına bas. İstersen ok tuşlarınıda kullanabilirsin. Elektrik adam dövüşürken, onunla birlikte sende dövüşe katıl. Tüm düşmanları öyle bi pataklaki neye ugradıklarını şaşırsınlar. Düşmanların sayesinde stresinide atabilirsin. Yalnız onları dövdükten sonra hemen oldugun bölgeden uzaklaş!

Okumaya devam et